Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok, ti miért vágytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért vágytok meleg barátra?

Figyelt kérdés
Kérem, azok válaszoljanak, akik tényleg szeretnének meleg havert.

2019. szept. 3. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem minden nő vágyik meleg barátra. Amelyik igen, azt meg a legegyszerűbb megkérdezni, hogy miért. Egy részük azért, mert szeretne egy olyan férfi havert akiről tudja, hogy nem akar "rányomulni".
2019. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg lányok, akik szeretnének meleg barátot?
2019. szept. 3. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Szia azért, mert vele el tudok beszélgetni olyan dolgokról is amiről a lányokkal esetleg nem vagy máshogy meg amúgy szerintem full aranyosak a meleg fiúk, és tufni fogom biztosra hogy tényleg csak barátság.
2019. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Személyes tapasztalat következik, nyilván ez nem igaz mindenkire.

Szóval nekem alapból hatalmas gondjaim vannak a nőiességgel, igazából bátran kijelenthetem, hogy kiskorom óta fiú akarok lenni. Ettől függetlenül ugyanúgy a srácokhoz vonzódom, tehát belül én magam is egy meleg férfinak érzem magam. Ezért is vágyom meleg barátokra, szeretnék ebben a közegben lenni, mert sajnos tudom, hogy örökké ebben a testben kell élnem, amivel nem vagyok képes azonosulni. Nagyon aranyosnak tartom a meleg srácokat, szerintem egyébként azért ennyire vonzó ez a lányoknak, mert imádjuk nézni, ha egy férfi gyengéd egy másikhoz.

2019. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok. :)
2019. szept. 4. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1.nincs több mint barátság

2.nem tapizz le mint a többi srác

3.yaoi fanoknak ingyen orvérzés xD

4.cukik

5.nem egy kigyurt fszfejek xD


Ja és a yaoi azt jeleni hogy fiú x fiú,csak animében xD

2019. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Úristen de viccesek ezek a válaszok.

Jézusom😂


Azért mert cukik?

A sima srácok és lányok is lehetnek cukik,nem csak a meleg srácok Jézusom,nem tudom hányszor megismételni...



Milyen világban jöttök ti fel?Úristen..

Cuki a srác mert meleg?????

Ti betegek vagytok?xD

Le kell cukizni egy embert mert meleg?


Vagy várjatok,nem ti nem,azért cukizzátok le mert szégyenlősek a többi sráccal elvégre legnagyobb esetben el vannak ítélve.


Lehet velük mindenről beszélgetni?

Persze,mert a fiúk nem bírják az esetek 80%ban a meleg srácokat,nyilván fognak lányokkal beszélgetni akikkel ugyanolyan szerelmi bánatuk lehet.


Nem kigyúrt "fszfejek""??????

azért mert animezel ne gondold már azt hogy minden meleg egy girnyó kedves srác, ugyanúgy edzhetnek sokat és viselkedjenek bunkón...



Mert nem fog rátok nyomulni?

Akkor ezt vehetjük egy kihasználásnak hogy "jajj lesz egy fiú haverom ezaz és tudom hogy nem fog rám nyomulni mert így született"



ISTENEM HOGY LEHETTEK EKKORA GYÖKEREK MÁR NEM AZÉRT ....


Ez nem egy film/könyv ébredjetek már fel...

Szánalmas hogy minden melegről ugyanazt feltételezitek..

2019. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Félreértés ne essék nekem is van meleg ismerősöm,és én egyáltalán nem ezekért barátkoztam vele.(előző vagyok)


Ugyanúgy ismertem meg mint egy sima havert,egy csomó közös témával ami általában a SIMA barátságoknál is menni szokott.

Aztán annyit kérdezett hogy mi a melegekről a véleményem,közöltem hogy se jó se rossz, mondta hogy ő az.

Ugyanúgy beszélgettünk tovább,és elmondta a szerelmi/családi problémáit és ennyi :)


Azért szakítottam meg vele kapcsolatot mert a szerelmi problémáival folyton jött nekem hogy mennyire szhar neki aztán mikor adtam sorra a tanácsokat ,vagy hogy ezért ne álljon neki cigizni/inni mert annyit nem ér nem hallgatott rám.

Ez amúgy független attól hogy meleg,ezzel csak azt akarom mondani hogy nem tündér mese az ilyen barátság mert ugyanolyanok mint ti vagy én :)

2019. szept. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!