Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, ti mennyire vágytok erre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mennyire vágytok erre?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne végre már egy olyan srác, akivel nem csak "azt" lehet csinálni, hanem együtt vagytok, összebújtok, csináltok együtt programokat és szeretitek egymást. Ti hogy vagytok ezzel?

2016. szept. 17. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére van kivel ezt csinálni :) Keress és idővel találsz ilyen pasit.
2016. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Én csak komoly párkapcsolatra vágyom...ezért vagyok 20 évesen még szűz...meg mert vidéki vagyok...és nem is kötöm mindenki orrára, hogy meleg vagyokXD
2016. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátomtól ezeket megkapom. :3


Ha erre vágysz akkor párkapcsolatot kell keresned, nem csak szexet

2016. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így vagyok ezzel, nagyon jó lenne egy ilyen valakit találni... De annyi a kamus, hogy lassan nem találni értelmeset, akivel esély lenne bármire is.


1-es: köszi, 10 éve keresek ilyet, de nem sikerül, egyéb jótanács? :D


2-es: nem is baj ha nem rí le rólad hogy az vagy. Én pl. utálom ha valaki olyannal kell megjelenni az utcán, akinek az első mozdulatára az egész környék tudja, hogy mi a szitu... Egyébként vidékről honnan?


28F

2016. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre sokkal jobban vágyok mit szexre .. :333 de előreláthatóan még legalább 4 évig nem lesz senki akivel csinálhatok ilyeneket.. :(
2016. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csinálhatsz semmit még 4 évig?
2016. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagyok és a közelben, iskolában, stb nincs egyelten meleg fiú sem.. szóval ha egyáltalán lesz eélyem valakinél, az majd egyetemen lesz..
2016. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokkal inkább ilyet szeretnék, mint csak egy szexkapcsolatot, amikor is megtörténik a dolog, és ennyi.


Plusz még, hogy napi szinten többet beszélgetünk (jobb személyesen), közös szórakozás, mozi, vagy csak film. :)


20/f

2016. szept. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#5 Csak keresni kell, elobb vagy utobb talalni fogsz. En is azt hittem hogy nincs a kornyekunkon meleg, aztan miota reszben felvallaltam csomo emberrol derult ki, csak veluk az a baj, hogy szinte mindegyik csak szexet akar. Aki meg nem az joval idosebb nalam. Mivel en legszivesebben korom belivel jonnek ossze.
2016. szept. 18. 03:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jó is lenne :) Bár mondjuk én lány vagyok de most éppen nincsen senkim és ezek hiányoznak a legjobban

L

2016. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!