Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti mennyire vágytok a biztonságra?

Figyelt kérdés
Hogy megtaláljátok azt a srácot aki mellé ha este lefekszetek akkor elszáll minden bajotok/gondotok, aki ha ott van mellettetek akkor minden más megszűnik és csak ő a fontos.. én nagyon vágyom rá de mindenki csak szexelni akar... 25/f :(

2018. dec. 14. 08:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vágyom egy párkapcsolatra, de nagyon lehetetlennek tűnik. 23f
2018. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
az a baj,hogy mindenki vágyik rá,aztan ha van,utana egy kis idövel már kell egy ujjabb f..asz.. ........
2018. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Én nem biztonságra vágyom; a biztonságot az ember meg tudja teremteni magának ha küzd érte.

Én úgy fogalmaznék, hogy kötődésre, társra, kapcsolatra vágyom. Valakire aki ott van ha "szar az élet" s akinek én is ott lehetek. Akit elég ha meglátok és máris vigyorgok, mert már minden szép. Aki félszavakból is megért, mert tudja ki vagyok. Aki magam miatt szeret.

Vannak akik megtalálták már maguknak ezt a "valakit". Előbb-utóbb szerintem mindenki megtalálja azt amit keres.

2018. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Három éve ismertem meg azt,akiről azt hittem, forever. Nem volt nap ennyi idő alatt, hogy ne mondta volna legalább tízszer,hogy imád, szeret és nem tud nélkulem élni. Aztán egy éve lazán bejelentette, hogy egy kollégája összezavarta és most éppen fulig szerelmes. Egy nála "csak" 24 évvel idősebb férfibe, akinek csak lábfétisre és szexre kellett. Azt hiszem, a hűség teljesen ismeretlen a melegek körében,a húszdekás húsdarab a lábuk között vezérli őket. Képtelenek egy valaki mellett kitartani, sem lelkileg, sem testileg.
2018. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ne add fel, én is ezt hittem sokáig, aztán a mostani barátommal 4 éve vagyunk együtt és nagyon is szeretjük egymást. :)
2018. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
#4, remélem nincs igazad, és nem mindenki olyan mint az exed :(
2018. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
4/6 ps é is ezt irtam fentebb..barki barmit mondd..ideig oraig,,azt uj es uj fa..sz kell,,mert egy nem elég,,egy az egy idö utan uncsi,,es jonnek a friss husok az uj ingerek ,a telo nyomkodas es a partnerkeresök titokban..nem sajnalok senkit
2018. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Az exem azóta már az idős pasit is magcsalta, majd az őt visszacsalta, szóval mindenki kefél mindenkivel, tisztelet, de nagyon nagy tisztelet a kivételnek. ja igen, az exem mindig arra hivatkozik, azért fekszik le valakivel,még ha nincs is kedve, mert nem akarja megbántani a másikat :)) Örömmel veszem, hogy megszabadultam tőle.....De jobb magányosnak, mint ilyeneket átélni még egyszer.

2018. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, komolyan mondom, keményen el tudjátok venni az ember kedvét az egésztől.

Én képtelen lennék megcsalni azt akit szeretek és képtelen lennék elviselni ha ő tenné ezt velem. Erre jöttök Ti és csupa rossz tapasztalatot hallunk. Pedig annyira vártam a cáfolatokat; hogy jönnek majd akik leírják, hogy tizen-huszonéve együtt vannak a párjukka, és még mindig szeretik egymást, eszükben sincs kifele kacsingatni a kapcsolatból. De semmi. Csak nagy csend.

Hogy nyíljon meg az ember bárkinek, ha azt érzi, hogy egy kb 5%-os kisebbségen belül (melegek) is egy olyan kisebbséghez tartozik ami a fentiek szerint is alig pár százalékot tesz ki. Ok, én értem, hogy a heterok közt is alig vannak életképes, működő párkapcsolatok, de komolyan, ennyire kilátástalan a helyzet?

Esküszöm, veszek egy kutyát, és hagyom az egészet a francba. Az legalább hűséges...

2018. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Adott egy szolid, rendes, helyes, végtelenül szeretetre vágyó és szeretetet adni tudó fiú. Udvarolni kezd nektek.


Erre mi a válaszotok? Mosolygás. Szánakozás. Nekem igazi férfi kell. Én az igazi kemény férfiakhoz vonzódom...


Na. Hát akkor tessék. Ne itt lelkizzetek, dugassátok magatokat jó keményen vălagba igazi férfival, azt jó éjszakát.


Ha érzelmekre vágytok, mért nem álltok össze egymással? Ja, persze, egymást azt simán levegőnek nézitek.

2018. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!