Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az idősebb korosztályba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb korosztályba tartozó aktívok miért szeretnek fiatalokat felavatni?

Figyelt kérdés
Más szóval fiatalabb szüzeket miért jó bevezetni a jóba? Hiszen nem tud orálozni, félénk, anál se úgy megy, se semmi más.

2019. szept. 5. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Kihívás miatt.
2019. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
mert jelentősége van
2019. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Mert nem vagyunk 5 perces emberek, sokkal nagyobb a szexuális kultúránk, tudjuk,mi a jó a férfinak, és turelmesek vagyunk.

Legtöbbunknek van nyugis helye ehhez.

Mikor 18 voltam,pedig aktív voltam mindig,egy 43 éves passzív vezetett be, amiért ma is hálás vagyok neki.

És nekem is hálás az pár fiatal,akinek első voltam.


49 F

2019. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Hat en undorodok az oregebb korosztalytol, ahogy jopar fiatal xd
2019. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Előttem szóló! Te magadat már előre is utálod? Vagy te nem akarsz idősebb / öregebb lenni?
2019. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Jóféle....


Nincs is jobb anál...😎

2019. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ftf1983 ***** válasza:
64%
Az butaság, hogy mert kezdő nem tud szopni vagy rossz lenne a szexben. Én nem kevés kezdő sráccal voltam és nagyon hamar belejöttek a dologba, mert a lelkesedés és kíváncsiság hajtotta őket. Sokszor egy kezdő srác jobban tudta hogy kell bánni a farkammal, mint egy már igencsak bejáratott 30-as. Ezért is szeretem a fiatal srácokat, velük jobb a szex.
2019. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szeretném ha egy idősebb vezetne be, mert érettebb, felelősségteljesebben gondolkodik, meg tudná tanítani, hogy mit hogy kell, de szerintem ezen kívül ha kapcsolatra kerülne sor, akkor egy idősebb férfi mellett minden értelemben biztonságban érezhetném magam.

A fiatalok között kb mindenki egyéjszakás kapcsolatot keres, felelőtlenek, csak a szexre mennek.

Persze azért fontos, hogy az idősebb partner legyen igényes magával szemben, ne legyen lelakott, szakadt, persze ugyanezt ebben az esetben ő is elvárhatja a fiatalabb partnertől.

22/F

2019. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Valaki bevezetné egy fiatal, passzí szűz fiút? 15/p
2019. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Mer tudom ,hogy kell bánni velük.Finoman érzékien.

Nem álat modjára.És mert simogatja a hiuságomat

2019. szept. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!