Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az Alterego Clubba lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Alterego Clubba lehet transznemű nőnek is belépni?

Figyelt kérdés

A lehet alatt nem azt értem, hogy beengednek-e, mert gondolom igen, inkább azt, hogy mennyire néznének ki, ha elmennék. Alapvetően nőiesebb/véknyabb alakom van, meg hosszú hajam, de arcra nem vagyok passing még sminkben sem, szóval látszik rajtam, hogy nem cisznemű vagyok.

Nem jártam még szórakozóhelyen eddig, meleg bárban/szórakozóhelyen sem. Szívesen elmennék ismerkedni (elsősorban a férfiak "érdekelnek"), de kicsit félek, nehogy negatív hozzáállást tapasztaljak a nemi identitásommal kapcsolatban. Sajnos egyedül mennék, mert nincs olyan barátom/ismerősöm, akit el mernék hívni.


2019. szept. 17. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi bajod nem lesz ott. Nem fognak kinézni. Én hetero vagyok és nem jártam még az alteregoban, de ott van mellette a Peaches & Cream és ha arra mentünk haza láttam kisminkelt pasikat kint cigizni.

Illetve voltam egy meleg barátom szülinapján egy Tütü nevű helyen, ami elvileg nem meleg bár, hanem úgy hirdeti magát hogy mindenkivel toleránsak, de valójában sok a meleg ott és a transz nő, illetve férfi kisminkelve, mellekkel, szoknyában, stb. Szóval menj szerintem bátran.

2019. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A melegbárokban általában az lmbtq közösség minden tagját szívesen látják tehát menj nyugodtan. :)
2019. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak kinézni, számos CD, transznemű jár az Alteregoba.
2019. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
"cisznem"... Miért kell ilyen műszókat használnod?
2019. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Lehet!Járok néha.Láttam már nem egyszer.

Csak, csínosan!!!

2019. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!