Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan próbálnátok megismerni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálnátok megismerni valaki idegent, vonzalmat mutatni neki?

Figyelt kérdés

Aki ilyen személyes imerkedésben jártas főleg ismeretlenekkel, hogyan látja biztosra, hogy a másik meleg? Hogyan lehet a “gaydart” fejleszteni?


Ha visszahúzódó vagyok és még a szemkontaktust se tudom felvenni azzal, aki tetszik (nemhogy rámosolyogni), akkor mit tegyek, hogyan szerezzek bátorságot?


Ha látjuk is egymáson hogy ebből lehetne valami, utána mi lehetne a következő lépés? Van az ilyen dolgoknak esélyük vagy magányos leszek örökre?


18f/p



2019. szept. 17. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Először érdemes csak haveri szinten közeledni felé, nem kell jeleket küldözgetni. Ha már ismeritek egymást, lehet kérdezősködni a szexualitásról.
2019. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 viszont idegenekkel az utcán nem kezdesz el haverkodni általában
2019. szept. 17. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem mersz kezdeményezni, jeleket küldeni akkor sehogy (teljesen mindegy milyen irányultságú vagy). Pont, hogy a szemkontaktussal kellene kezdened, utána mosoly, társalgás stb. pont úgy mintha egy szimpla ismerkedés lenne, aztán majd alakul. Miért várod azt, hogy téged szólítsanak le?
2019. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2-és köszi a választ.


Tudom én is hogy benne van a hiba, csak én valóban nagyon gátlásos/félénk vagyok. Egyszerűen túl tökéletesnek tartom őt, és gondolom hogy, ha (mégha szubjektíven is megállapítva) tökéletes, akkor találna magának jobb társat is nálam... Félek, hogy egyszerűen csak elfordulna vagy lenéző lenne. (Ez a szituáció amúgy nem egyszeri, a szerelmi életem ilyen helyzetekre épül fel, és sose történik semmi, mert 1. személyiségem miatt, 2. valószínűleg túlideaizálom a személyes ismerkedést a melegeknél, a szerelmet, a romantikát általában, 3. sokszor ténylegesen ismeretlenekbe leszek szerelmes és nem tudom megállapítani hogy valaki meleg-e (rossz a “gaydarom”))


Nem várom, hogy leszólítsanak, mert attól meg ugyanígy félénkségem miatt szinte nem tudnám hogy kezelni.

2019. szept. 17. 21:06
 5/6 A kérdező kommentje:
*bennem van a hiba
2019. szept. 17. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Ezt a szorongást, félelmet, lelehel küzgeni.

Van terápiás kezél is.Menj el! Mert ,befogsz golyozni.

2019. szept. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!