Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek írjak a volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak a volt barátomnak?

Figyelt kérdés
Tavasszal elhagyott, mert egyikünknek sem volt olyan szállása, ahova nyugodtan tudtunk volna elvonulni. Most már van helyem. Szerintetek felkeressem? Vagy aki ennyire nem kitartó, az nem érdemli meg?

2019. szept. 18. 17:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Persze, miért ne? :)
2019. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Keresd fel nyugodtan, én azt tenném.
2019. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha vonzódsz még hozzá, akkor érdemes felvenni vele a kapcsolatot újra.
2019. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szeretem és nagyon bejön. De megalázónak érezném felkeresni, mert a szakításkor elmondtam neki, hogy én szeretem őt és valahogy megoldanánk a dolgot, csak egy kicsit ki kellene tartania, és nem tette. 24/F
2019. szept. 18. 18:05
 5/20 A kérdező kommentje:
* Én 24/F, Ő 23/F
2019. szept. 18. 18:07
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Írjál. Bár fura, hogy azért szakítottatok mert nem volt hely az együttlétre. Fiatalok vagytok szerintem ezt meg tudtátok volna oldani.
2019. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Eszem ágában nem volt szakítani. Mondtam neki, hogy ha rajtam múlna együtt maradnánk, mert ez egy megoldható probléma, de ha valaki menni akar, akkor menjen.
2019. szept. 18. 18:22
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor csak ez ál indok volt, így lehet már nem írnék rá. Rengeteg pasit lehet találni, lehet jobbat is mint az exed.
2019. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Állítólag ő is szeret engem. (Lehet csak ürügyet keresett a szakításra, de nem hinném. Ismerem őt. Inkább az a baj, hogy ő egyáltalán nem egy kitartó típus, hajlamos megfutamodni ha probléma van. Ezért is gondolom sajnos azt, hogy komoly párkapcsolatban ilyen emberrel nem lehet lenni.)


Kb. 2-3 havonta ír, hogy mi újság, aminek szerintem semmi értelme, én soha nem írnék rá arra akivel én szakítottam. Ilyenkor udvariasságból válaszolok neki valamit és abba is marad a beszélgetés. Szokott beszélgetni a többi exével is.

2019. szept. 18. 18:48
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán ha jól értem a pasid dobott ki egy mondvacsinált indokkal (mert a nincs hely szerintem az). Fuss utána ha akarsz, lehet annyira még "jó vagy neki" hogy felmenjen hozzád pár kanyarra.
2019. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!