Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan/hallottatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan/hallottatok már olyat hogy valakit az ismerősei heteróként ismernek, de közben, titokban fiúkkal is összejön?

Figyelt kérdés

Esetleg ismerős körötökben van ilyen?

Nekem van egy ismerősöm aki heteróként ismert, bár nem lepődnék meg ha kiderülne hogy ha kiderülne hogy biszex :D



2019. szept. 23. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok :))
2019. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sok ilyet ismerek, és én is bi vagyok.
2019. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A biszexek legtöbbje ilyen. Nem hozzák nyilvánosságra.
2019. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nahát, nem hittem volna hogy ilyen hamar válasz érkezik :D

és nehéz így titkolózni?

2019. szept. 23. 10:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem titkolózni nehéz így, hanem partnert találni, hiszen heteronak gondolnak.
2019. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok "rejtőzködő" meleg, biszex van, mert sokan ítélik meg negatívan. Egyébként sem tartozik másokra, csak az adott emberre és a partnereire.
2019. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok van..olyan is akinek bnöje van vagy felesége gyereke..egy társkeresön 10 fiubol 9 hetero irt rám.az volt beállitva az adatlapjan..kérdeztem hogy most mi van? mind azt mondta hetero,csak akar fiuval is,,volt olyan akinek felesege volt es 3 gyereke,,szal sok van,de nem verik nagydobra,söt örökre tikosan csinálják
2019. szept. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam nem egy ilyet. Van olyan meleg, aki titkolja, és heteróként el, úgy tudja a családja, barátai. De biszex fiú is nem egy van, aki csak titokban kalandozgat fiúkkal, ami érthet is, és igazából nem is muszáj elmondani.
2019. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen bi vagyok.
2019. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt a kondiban egy fickó, mindig szőke cicababákkal járt és szidta a melegeket.

Aztán amikor leszoptam a zuhanyzóban, akkorát élvezett, hogy még a folyosóról is bejöttek, hogy mi történt.

2019. szept. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!