Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha kedvel, tetszem neki, és ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kedvel, tetszem neki, és ő is szeretne velem lenni, akkor miért mondott nemet csak azért, mert én titokban szeretném tartani?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar titokban együtt lenni veled,felakarja vállalni de te nem,úgyhogy ott hagyott:)
2019. jún. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miért olyan fontos felvállalni?
2019. jún. 2. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan fontos titkolni? Azzal mindig csak a baj van
2019. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát mert szégyellem a dolgot. Nem őt, hanem magam. Nem tudom miért lettem ilyen...
2019. jún. 2. 23:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs kedve titkolózni, folyton hazudni mindenkinek. Folyamatosan hazudni kell, hogy a haveromhoz megyek, haveromnál alszok, a haverokkal megyek a városba - közben meg hozzá mész. Sokkal egyszerűbb ilyen szempontból az igazat mondani.
2019. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló tökéletesen leírta a dolgot. Én is nemet mondtam volna, ha esélyét sem látnám, hogy hajlandó lennél idővel előbújni. Én olyan társat keresek, akivel együtt utazhatok, együtt jöhetek-mehetek, csinálhatok közös programokat, készíthetek közös fotókat anélkül, hogy egy egész hazug világot kellene magam köré építeni. Valószínűleg ő is hasonlóan gondolkodik. Nem tudom egyébként mit kell ezen szégyellni. Ez vagy és kész. Akinek nem tetszik, annak nem kell az életed részének lennie. Hidd el van elég sok normális ember, aki elfogadja a dolgot és velük lehet normális emberi kapcsolatokat építeni akkor is, ha nem titkolózol arról, hogy ki is vagy valójában.
2019. jún. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!