Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szex az ex-szel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az ex-szel?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó ötlet szexelni az ex-etekkel? Több mint egy éve szakítottunk. De idén megint össze-összejárunk csak úgy. Nem haraggal váltunk el, de néha úgy érzem, hogy nem kellene. De mindig belemegyek. Amúgy melegek vagyunk...

2019. szept. 23. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nektek kell tudni, milyen szándékkal van az a szex.. szerintem ex-el nem lehet érzelem mentesen "csak szex más semmi" alapon, akaratlanul is. Egyébként általánosságban véve, nem tanácsos a dolog, de mindig vannak speciális esetek. Én pl továbbra is érzek valamit legutóbbi párom iránt, de ő ilyet fel sem ajánlana, ismerem. Akkor sem, ha ő is érez...
2019. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítás után szexeltem az egyik exemmel. Én még vonzódtam hozzá, valószínű azért.

Vele most is lefeküdnék, a többivel nem.

2019. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért is ne?

Amíg adott a lehetőség és jól is érzed magad addig szerintem nincs gond.

2019. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés szempontjából mindegy hogy meleg vagy-e vagy sem, vannak akik nem csak "összejárnak" hanem újra össze is jönnek az exükkel. Ha mindkettőtöknek jó akkor mi lenne vele a gond? Arra figyeljetek, ha tudjátok nem akartok semmi komolyabbat újra a másiktól, akkor közben legyetek nyitottak mindketten mások közeledésére, ne ragadjatok le egymásnál.
2019. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja nem érez irántam semmit, de sokszor írja mostanában, hogy jó lenne. Régebben én mondtam neki, de akkor nem akart. Aztán meguntam és nem is hoztam szóba. Mostanában elég sokszor voltunk együtt. Nemsokára külföldre megy és csak azért szexelünk, hogy ne kelljen mást keresnie. Meg ha szexeltünk, akkor elmegy a kedve is tőle és gyorsan megy haza.
2019. szept. 24. 00:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond.Vele jó volt,és megint jó

Már össze szoktatok.

2019. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

En nem szoktam. Kiabrandito es lealacsonyito, masra nem vagy jo csak egy dugasra szint.


Foleg ahogy irod, egy targynak hasznal.

2019. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!