Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kérdés! Szex az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kérdés! Szex az ex-szel?

Figyelt kérdés
Mellette vagytok vagy ellenne? Aki mellette van, az azért, mert szimplán jó vele a szex + barátság/minden érzelem nélkül, esetleg vágyik az újrakezdésre, vagy netán úgy van vele, hogy lesz ami lesz? Nálatok mi fér bele szakítás után?

2018. jan. 4. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogysem fér bele. Nekem legalábbis. :)
2018. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fér bele
2018. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon specifikus ám.

Épp ezért vagyok mellette is és ellene is. Önmagában nem tudni, jó-e.

2018. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ szerintem attól, hogy hogyan zárták le a kapcsolatukat és azóta mennyi idő telt el. Lehet, hogy egy kis idő elteltével működhet, miután mindketten érzelmileg függetlenné váltak egymástól.
2018. jan. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakítás után 3-4 hónappal később akartunk találkozni egy semleges helyen, hogy átbeszéljük akkor a cuccaim sorsát, mert időközben külföldre költöztem a közös lakásunkból, ezért is mentünk szét, de ez lényegtelen. Már akkor éreztemc hogy hiába akarunk túllépni, mikor másnap felmentem a dolgaimért, amiket addigra már összelakolt, a közös ágyunkba kerültünk és a 4 éves kapcsolatunk alatt nem volt ilyen jó vele. Aztán kiköltöztem. Új életünk lett, de ha visszamennék nem tudom menne-e csak a szex mégegyszer. Szerintem ezt a helyzet adja, meg az emberek érzelmi szintje, hozzáállása... Mindenkinél más.
2018. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az érzelmek nélküli szex és a "csak szex" "kapcsolatok" nekem nem férnek bele se az ex-szel,se mással.
2018. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!