Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rámnyitották az ajtót reggel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámnyitották az ajtót reggel, hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
Ma éppen tudjátok mit csináltam az àgyba gondoltam munka előtt gyorsan elintézem, és anyám nagyba kinyitja az ajtót reggel 6kor. Mert, hogy nem mentem még fogat mosni reggel és gondolom azt hitte elaludtam. Na minden szép és jó de ilyet amúgy, hogy kéne lereagálni? (A zárd be az ajtót azt hagyjuk jó? Kicseréltem a zárat pár hónapja a kulcsot nem lehet elfordìtani...). 21/F
2019. szept. 24. 18:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló kategóriát nézted? :D
2019. szept. 25. 16:35
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért a 21 évesre még nem mondanám, hogy mamahotel. Mondjuk, aki 30 fölött is a szüleivel él, az már kezd ciki lenni. Meg azért ezt a "egyetem mellett dolgoztam, eltartottam magam" dolgot is lehetne árnyalni, mert megnézném, hogy 1-1 kivételtől eltekintve, az átlag hallgató hogy tartja el magát egy jogi, orvosi, műszaki egyetem mellett (orvosin pl. értelem szerűen nincs is levelező, ergo nem tudsz dolgozni járni, mert gyakorlatod van, hétvégén meg tanulsz), míg más szakok mellett azért belefér egy félállás vagy teljes állás, de nem szeretnék megnevezni szakot, akinek nem inge...

(Itt most a békeidőkre gondolok.)

2021. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!