Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rámnyitották az ajtót reggel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámnyitották az ajtót reggel, hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
Ma éppen tudjátok mit csináltam az àgyba gondoltam munka előtt gyorsan elintézem, és anyám nagyba kinyitja az ajtót reggel 6kor. Mert, hogy nem mentem még fogat mosni reggel és gondolom azt hitte elaludtam. Na minden szép és jó de ilyet amúgy, hogy kéne lereagálni? (A zárd be az ajtót azt hagyjuk jó? Kicseréltem a zárat pár hónapja a kulcsot nem lehet elfordìtani...). 21/F
2019. szept. 24. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És tudja hogy fiúra gondoltál?
2019. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


Tégy úgy mintha nem lett volna semmi

2019. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Ő valami óvónőnek képzeli magát, hogy a 21 éves icipici fiacskájával foglalkozik, hogy jaj kisfiam nem mostál még fogat, mi lesz? Nagyon fogyatékos lehet.
2019. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Előző: A mai 21 évesek igénylik a törödést, az anyukák tudják, hogy maguktól mamlaszok.


Kérdező: sehogy ne reagáld le, tudja mit csináltál, s legközelebb számítani fog rá = bekiabál.

2019. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

21évesen meg anyukád kelt teged mert nem mostal meg fogat?

Szerintem alap dolognak kellene lenni ha anyukád akar valamit akkor kopog nem csak ugy beront magától.

2019. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Magamtól kelek mindig csak mai nap nem mentem 6:20-kor fogat mosni és benézett..ennyi
2019. szept. 24. 19:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. 21 éves vagy, ez tök természetes, hogy kifacsarod a libidót, és ezt anyud is tudja. Szerinted mi előzte meg a születésedet? Az, hogy anyuci, meg apuci gyurmából összeraktak? Persze tudom, hogy bármi szexhez fűződő dolog általában tabutéma, és nem beszélünk róla, de miért? Mindenki csinálja, akkor is, ha nem beszél róla. Rám egyszer úgy nyitott anyum, hogy épp a barátommal szexeltem. Mondta, hogy "Bocsi!", aztán csukta is vissza az ajtót, nem akadt fenn rajta se ő, se én, mi szexeltünk tovább barátommal, anyum meg ment a maga dolgára.


20/f

2019. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Írták hogy: azt hitte az anyja hogy elaludt mert még nem ment fogat mosni. Nem értem hogy a családon belüli jóindulat miatt miért kell mást mamlasznak nevezni, meg az anyját lefogyatékosozni... nem tudom aki ilyet ír az minek vesz levegőt.


visszatérve a kérdéshez, cserélj zárat hogy zárni tudd az ajtót, vagy tegyél ki egy táblát hogy ne zavarjanak :D

2019. szept. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

8: mert 21 évesen MamaHotel.. Én ilyen koromben egyetemre jártam és eltartottam magam albérlettel együtt.

De ne az én példámat nézzük, történelmi időkben ez már meglett férfikornak számított, ma pedig reggeli recska "jaj anyukám rámnyitott" rinyálás van.

Szóval igen... Mamlasz a srác és azok is akik ezt nem látják.

2019. szept. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy, nem gyerek. Tisztában kell lennie vele, hogy ki szoktad verni időnként. Pláne ha nincs barátnőd éppen, de ha van, még akkor is. Azt persze elhiszem, hogy az adott pillanat kínos volt mindkettőtöknek, de meglepődni különösebben aligha szabadna neki rajta.
2019. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!