Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ugye létezik olyan fiú, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye létezik olyan fiú, aki csak érzelmeket szeretne egy másik férfitól, szexre nem nagyon vágyik?

Figyelt kérdés
Ölelés, osszebújás, simogatás, mintha rokonok lennének, de semmi több, nem szex! Lehet ez nagyon különleges dolog, ezért nem találok társkeresőn sem, csak szexet akarót mindig?

2019. szept. 26. 16:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez a bromance :) az egyik barátommal ilyen kapcsolatban vagyunk. Sok szeretgetés, de szex nem.
2019. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Igen létezik, de ettől a többség még szexet akar (a társkeresőkön is). Keresgess nyugodtan, előbb-utóbb biztos akad.
2019. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Amit Te keresel, az egyik legjobb kapcsolatfajta két férfi között.

Volt ilyenben részem, sajnos csak egy valakivel..nem hosszú ideig.

De ha jönne megint egy ilyen homoromantikus emberke, nagy örömmel találkoznék vele, és nem egyszer.


Reménykedni lehet....

2019. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
Igen letezik... az álmaidban
2019. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon érdekes kérdés és téma. Még sosem hallottam erről, de tetszik :)
2019. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nincs erotika, csók, szex, akkor az nem homoszexualitás, csak nagyon szoros barátság.
2019. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy a szexet önmagában nem igazán kívánom, habár még sohasem próbáltam. Nem érzek különösebb vágyat arra, hogy nekem betegyék, vagy én betegyem valalinek. Lehet, hogy tetszene valamelyik. Bár attól egy kicsit félek, hogy fájna-e, mert a külső adottságaim alapján szerintem passzív vagyok, de ebben sem vagyok biztos. Az oráltól viszont nem félek, de az biztos, hogy akár az orált, akár az anált, csak egy olyan személlyel próbálnám ki, akivel már nagyon szoros a szerelmi kapcsolatom, vagyis régóta együtt vagyunk. Ugyanúgy szeretnék majd hozzábújni, csókolózni, ölelkezni vele, egymás kezét fogni, sétálni a folyóparton :D, meg egyéb romantikus dolgokat csinálni, ahogy azt egy heteró szerelmen alapuló kapcsolatban szokás. Viszont akik ilyenre (is) vágynak, tényleg ritka a melegek körében, legalábbis Magyarországon, a legtöbben csak egyéjszakás kalandokat, vagy szexhaveri viszonyt keresnek. Ráadásul én még félénk is vagyok, ismerkedni sem nagyon merek, még online sem, mellé még válogatós is vagyok, a társkeresőkön a velem egyidős pasik csak kb. 10 százaléka jön be, úgyhogy én már bele is törődtem az egyedüllétbe. Ha heterónak születtem volna, milliószor könnyebb lenne az ismerkedés.
2019. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolso nehohy azt hidd.. vannak heterok akik a nokkel szerencsétlenek

Nekem a tarskeresokon pl a gayromeon osszvissz 2 srac jon be jelenleg akivel el tudnek kepzelni valamit de szerintem mindenkertovel szexelni kene elobb utobb azt meg nem akarok

2019. szept. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Jelen. :)
2019. szept. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szép-szép,de tudod ,fehér holló
2019. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!