Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő eddih heteróként élt, akként is tekintett magára, de olyan közel kerül érzelmileg egy barátnőjéhez és annyi időt töltenek együtt, hogy ebből valahogy vonzalom is kialakul benne a másik iránt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
letezik. mivel a legtobb ember nem teljesen heteroszexualis ezert ez teljesen normalis. lehet, h pont ez a kozeliseg hozta elo belole a vonzalmat.
2019. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem elviekben kérdezem,hanem vajon gyakorlatban mi a helyzet?Főleg,ha már a 30-on is túl van az,aki barátságból szerelmet.kezd érezni "eddig heteró" létére?
2019. ápr. 19. 21:09
 3/9 A kérdező kommentje:
Közben már kaptam is egy választ,de még eszembe jutott,hogy kiegészítem,hogy érthetőbb legyen a kérdésem. :D
2019. ápr. 19. 21:10
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
én a legjobb barátnőmmel 8 évig együtt jártam általánosba, egy utcában laktunk, majd egy gimibe és kollégiumba mentünk, ahol szobatársak voltunk 4 évig, mai napig minden nap beszélünk, de én még soha nem éreztem többet iránta. biztos van ilyen, és nem természetellenes.
2019. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Második!Én nem olyanra gondoltam,amikor valakik gyerekkoruktól ismerik egymást,és lb együtt nőnek fel!Hanem,amikor már fiatal felnőttként vagy felnőttként találkoznak először alapból!
2019. ápr. 20. 14:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. A mostani barátnőmnek például eddig nem volt kapcsolata lánnyal, érzelmileg mégis annyira jól működünk és közel kerültünk egymáshoz, hogy belém szeretett.
2019. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem barátnőm, de nagyon jóban vagyunk. Kb 1 év után kezdtem érezni azt, hogy részemről komoly érzelmek vannak az irányába. én 30-on, ő 40-en túl.
2019. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ilyen szituba vagy most? Azóta mi van? Régi a kérdés de kiváncsi vagyok, azóta mi a helyzet.

2020. máj. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a homoszexualitás bűn, ezért én magamban minden ilyen gondolatfoszlányt elfojtok.
2023. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!