Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen volt az első anál élményetek, elmesélitek?

Figyelt kérdés
Nekem most lesz az első hétvégén, egy jó barátommal, akivel mostanában rendszeresen összejárunk. Passzív leszek, és bár már nagyon kívánom, kicsit azért félek. Az alap dolgokat tudom (előkészületek, síkosító, fokozatosság stb.) inkább konkrét élményekre vagyok kíváncsi. Aktív, passzív szemszög is jöhet.

2019. szept. 27. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem speciel fajt, mert nagyon nagy volt a farka.


Ha kivanod, lassan teszi be es nem tul vastag a farka, akkor jo lesz.

2019. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Legjobban attól függ, mennyire izgulsz fel előtte, akkor nem fog annyira fájni, de nyilván nem fog elsőre csak úgy becsúszni, mert nem vagy tapasztalt ilyen téren. Legyen nálatok síkosító, és ne durvuljon a srác, az elején legalábbis
2019. szept. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Szinte tökrészegen lettem megdugva,alig emlékszem. Csak arra hogy a fülembe liheg egy férfi, a fenekem meg fáj. Ekkor 18 voltam , az ismerős férfi meg negyvenes.
2019. szept. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
13 évesen a legjobb barátommal kivertük egymásnak, aztán beakasztottunk egymásnak.
2019. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

21 évesen, passzív voltam. Elég jól sikerült, pedig nagy pénisze volt.

Részleteket inkább privátban mesélném el.

2019. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

"Szinte tökrészegen lettem megdugva,alig emlékszem. Csak arra hogy a fülembe liheg egy férfi, a fenekem meg fáj. Ekkor 18 voltam , az ismerős férfi meg negyvenes."


ÓÓÓ ezt én is deszívesen átéltem volna veled.

2019. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Én csak dugni szoktam.Volt aki vinnyogot. Volt aki a gyönyörtől örjögött.
2019. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
nekem az első annyira fájt, alig bírtam, egy velem egykorú sráccal csináltam, 2 héttel volt nálam idősebb. utána nem akartam többször passzív lenni, de egy oldalon rábeszélt egy srác, aki olyan 14-15 évvel volt nálam idősebb és olyan jól csinálta, h szinte semmi rossz élményem nem volt közben. utána elég vegyes az összetétel, sokkal nagyon fát, valakikkel nem. szerintem ez nagyon partnerfüggő is
2019. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Csak úgy repkednek itt az irodalmi Nobel-díjak :D
2019. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%

Nekem az osztálytáraammal volt a házamban xD

És a szüleim benyitottak xd

Szerecse hogy 2 apum van és elfogadják hogy meleg vagyok

2019. szept. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!