Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerettek ti félmeztelenül,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek ti félmeztelenül, meztelenül lenni? Mások előtt is?

Figyelt kérdés
Nem csak odahazára gondolok, hanem nyilvánosan is.

2019. szept. 28. 12:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Meztelenül szeretek lenni. Egyáltalán nem vagyok szégyenlős,szeretem ha néznek!
2019. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 mooti ***** válasza:
100%

Sziasztok

Én egy naturista heteró férfi vagyok. Igen szeretek meztelenül lenni, mindig és mindenhol ahol lehet (vagy merek).

Otthon, kertben stb ha az idő is engedi akkor mindig így vagyok. Volt mikor textil nélkül voltam kirándulni mezőn, erdőben. Több emberrel is találkoztam. Csak kicsit zavart, hogy ők ruhában voltak

47/F

2019. nov. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek.Erre jó hely az öltöző meg nyáron a nudistastrand.Élvezem,ha megnèznek.
2019. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen szeretek, mert felszabadító érzés, ha haverokkal meztelenül tudok lenni.

Még csak pár haverom van, akivel voltunk egymás előtt meztelenek. és jó volt. Nem volt semmi.

Meg edzőtáborokban az öltözőben és zuhanyzóban a többi sráccal együtt. Nagyon jó meztelenül lenni. Szerintem így kéne mindenkinek lennie. És szerintem természetes dolog egymást meztelenül látni.

22/f

2021. dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 budaiz ***** válasza:
88%

Felszabadultan nagyon jó érzés. Sajnos kevés a lehetőség ilyen alkalmakra.

Közös öltözőben az edző teremben és zuhanyozóban rövid alkalom van erre. Olyan szaunát nem tudok ahol ez szabadon mehetne. Igazából pasikkal együtt.

25/f

2021. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!