Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zsaroltak már téged alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsaroltak már téged alkalmi partnereid?

Figyelt kérdés
tehát ha nem mész vissza hozzá megint szexelni akkor beárul a szülőknek pl?
2019. okt. 3. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem alkalmizok. És hasonló helyzetbe sem kerültem. Emellett áruljon be nyugodtan, már úgyis tudják. Viszont felhívnám a figyelmét, hogy a zsarolás bűncselekmény és mesélnék neki arról is, hogy milyen formában tudnám a melegek által látogatott online és offline fórumokon elterjeszteni a hírét annak, hogy hogyan áll az alkalmi partnereihez. Talán elgondolkodna rajta, hogy neki is van vesztenivalója bőven. Ha nem akkor meg majd a saját kárán megtanulja.

Semmiképpen ne engedj neki.

2019. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Igen. Azt mondta hogy elmonja a feleségemnek ha nem dugum meg megint. Csak azt nem tudta hogy elváltunk és nem érdekli mit csinálok.

Egy nagyon agresszív domináns nő volt.

2019. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Soha. Igyekszem kiismerni a partnerem előtte. Sőt sok rendes fiúval sikerült megismerkednem.
2019. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még pár éve zsarolt meg engem egy pali, hogy ha nem megyek vissza hozzá, akkor megöli magát. Még képet is küldött arról, hogy elkezdett eret vágni, hogy bizonyítsa, mennyire komolyan veszi. Hát, mit ne mondjak, egy műanyag játékkéssel, meg egy tubus ketchuppal a háttérben nem igazán volt meggyőző 😂😂😂
2019. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Volt egyszer,majd ne hazáig követettSzerncsére észre vettem,nagy baj lehetet volna.Én bi vagyok,és nem tudom

mit szólt volna a párom.Egy megoldást láttam.Kapott

egy jobbost ettöl törölgette a padlót.Közöltem vele ,

szarrá verem,ha keresztbe tesz.Föl tápászkodott és el

andalgott.

2019. okt. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, 19 évesen "vesztettem el", úgyhogy a szüleimnek nyugodtan beárulhatott volna :) apám/anyám maximum azt mondta volna hogy fiam ne kezdj legközelebb hülyékkel.
2019. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a 6-os jobbosozót miért pontoztátok le...

Teljesen megérdemelte a kicsi köcsi...

2021. febr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is! Megérdemelte!
2021. febr. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!