Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az eropolis mennyire megbizhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eropolis mennyire megbizható oldal?

Figyelt kérdés

Most regisztráltam, és ahoz hogy önfelettebben keresgélhessek, kommunikálhassak, elö kell fizetni. Nem nagy összeg, azzal nincs gond. Az érdekelne, hogy megéri e? Nem élnek vissza az adatokkal, újra induló megszüntethetel elöfizetés, stb... bármi meglepetés esetleg?

Köszönöm a válaszokat elöre is



2019. okt. 4. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tele van szőrös,pókhasú 60 fölötti farokverővel. A többi stimmel.
2019. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta tag vagyok az ero-n. Nekem bevált,semmi negatív tapasztalatom nincs,attól eltekintve hogy nemrég fizetős lett. Nem nagy összeg egyébként,és megéri. Volt már nő,és férfi partnereim is. Különben meg olvasd át főleg az örömpolgárság menüpontot!
2019. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem élnek vissza az adataiddal, megbízható oldal, elég nagy a melegközösség rajta. Arra azért készülj fel, hogy ugyanolyan arányban vannak rajta kamusok, fantom-emberek mint bármelyik más társkeresőn. Csak az eropolison legalább vannak emberek, használd a chatoldalt is. Sok sikert :)
2019. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tele van kamusokkal, öreg fszokkal. Nem nagy összeg, de nekem még ennyit sem ért meg az oldal.
2019. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a negatív reakció nem igaz Persze vannak idősek kövérek bőven.Én is idősebb vagyok.Igaz én nem vagyok kövér,sőt vékony.Lényeg ott jöttem össze több fiatallal,

sikerrel.18-30évesig.Türelem,és mindenki talál magának valót.A legjobb lehetőség,hogy partnert találjon valaki.

Itt nincs zaklatás,mert letilthatod a nem kivánatos

személyt.Vannak biszexek melegek és travit is találsz

2019. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

évekig toltam ott,

2006-2007 ben több nővel is randiztam onnan, volt egy kapcsolatom is,

de azt láttom vannak akik azóta is ott vannak, és folyamatosan tagok,

egyre több a fizetős nő, és alig lehet valakivel már értelmesen beszélgetni, meg a szabályzat is megváltozott, az utóbbi időben,

így 1 éve végleg töröltem magam,

szerintem felejtős

2019. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!