Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire megbízható az instagr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható az instagramos LMBTQ társkereső oldal, kinek mi erről a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Hallottam jót és rosszat róla de nem tudom eldönteni..

Ezért a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.


17/L



2019. jún. 16. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tobb is van belole, eleg jonak tunik, fokent a fiatalabb korosztaly szamamra.
2019. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pár ilyen oldal és jók :)
2019. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Facebookon vagyok benne egy-két ilyen csoportban és ott alig láttam kamu profilt.
2019. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Priviben is írhattok lányok 😊
2019. jún. 16. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok a nagyon fiatal, meg aki nem biztos abban, mit is akar.
2019. jún. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyik ilyen "nagyobb" követővel rendelkező társkereső oldalt vezetem instagramon. Hát őszintén szólva ott se nagyon merik felvállalni magukat sokan. És így inkább létrehoznak külön erre egy új profilt és azzal írnak bemutatkozást - bár ezt se értem, ha kötelező képet küldeni - de az ilyen profilok szerintem sokaknak gyanúsak és talán ezért sem írnak rá olyanokra.

Nagyon sok olyan bemutatkozás jön, ami 14 év alatti.. amiket viszont nem rakunk ki.

Őszintén szólva ez is csak egy lehetőség.. de Facebookon talán egyszerűbb az ilyen Tumblr vagy LMBTQ csoportokban ismerkedni, ha nagyon neten akarsz párt keresni.

17/L

2019. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó..

Ez nagyon hasznos válasz volt köszi!

És ha szépen kérlek, megadod azt az LMBTQ csopit amit te vezetsz?

Hálás lennék érte

2019. jún. 17. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Valaki el küldené mi a csoport neve? előre is köszi
2019. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!