Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Romeon csak engem zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romeon csak engem zavar nagyon a sablon szövegek?

Figyelt kérdés

"mizu" "mi járatban" "mit keresel"(egy ismerkedős oldalon nem tudom mit lehet keresni, ja, nem olvastad a profilom, akkor miért írtál rám?!)a kedvencem a "Van helyem, autóval megyek, benne lennél egy szexben most?"


Mintha robotok lennének az emberek vagy én nem is tudom.Legalább valami infót odabiggyesztene mellé, mondjuk a nevét, már jobban indulna minden.

20ból 1 ír úgy hogy szinte öröm olvasni :D

Csak utána meg kiderül h egy bunkó f***


Mást is zavar ez ?



2019. okt. 17. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert 99%-uk ezt a szintet üti meg. Agyatlan dugógépek, akiknek annyi a lényeg, hogy legyen lyuk, amit dughatnak.
2019. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak fent szex keresés céljából, és sokan csinálják titokba a fiús kalandokat, ilyenektől ne várd, hogy majd leírják a nevüket, vagy bármilyen komolyabb infót magukról.
2019. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 válaszoló


Nyílván nem a teljes nevére gondoltam, de egy keresztnév olyan nagy dolog?

2019. okt. 17. 15:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy dolog, de ez van sajnos... (kettes voltam) :D
2019. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar. Múltkoe egy illető bőven túl az általam bejelölt maximális korcsoporton túl:


– benne lennel valamiben megtomnem a zsebeidet ha igen

– Tömd meg anyádat.

– *tiltás*

2019. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Félig igaz, de ugyanakkor mégis szükség van ezekre a standard és sablonos kérdésekre. Mert eleve a csomó ember van akinek a lapja vagy nem árul el semmit, vagy nem egyértelmű stb.


Ráadásul ilyesn ismerkedős oldalakon több okból, több céllal szoktak regisztrálni, nem árt tudni, hogy szerelmet, szexkapcsolatot, egyszeri szexet, barátot, beszélgetőtársat stb keres az illető. És azon belül bi, meleg stb, és pontosan mik a kívánalmai


Ráadásul nem egyszer futottam bele olyanba, hogy akik kitöltik pl. az adatlapot úgy hogy komolyat keresnek, 5 perc után kiderül róla , hogy kb bármiben benne van stb... Mert vannak akik nem szeretik ezt az adatlapon felfedni. Így jobb az elején végigszaladni pár kérdésen, hogy nem 3 nap után bukjon ki.


Amúgy akinek a második mondata, hogy most átmegyek, küldj f*** képet egy szia után stb, azokat én is hamar elzavarom. :)

2019. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Én is úgy gondolom, hogy kissé zavaró, egyben szükség is van rá, mert 5/1 ír vissza, ezért időpocsékolásnak találom, amikor a cél adatlapja alapján írok egy 5,10 mondatos bemutatkozàst, megnézi, oszt azt se mondja köszi nem. Ezért vagy írsz egy hosszabb bemutatkozó szöveget, amit copy paste küldesz, de ennek semmi értelme mert ami rólam szól azt kitöltöm a profilba, vagy csak simán ráköszönsz egy hülye kérdéssel.

Én egy ideje már csak egy Szia, vagy tetszik a profilod tappancsot küldök, ha nem reagál akkor inkább nem írok.

2019. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt már elengedtem egy ideje...

Ki is írtam a profilomban, hogy nem zavar a "szia/szia mizu?" indítás sem, mert ha még ezeket a fiúkat is elutasítanám kapásból, nem maradna szinte senki, csak szökőévente egy... :D Inkább nyugodtan és türelemmel állok ezekhez a jó szándékú fiúkhoz, férfiakhoz is, mert szeretném megadni magamnak az esélyt valami jóra függetlenül attól, hogy írásban éppen aktuálisan nem valami kreatív, bőbeszédű vagy találékony az illető, ettől függetlenül lehet egy számomra vonzó és szimpatikus. Lehet csak rossz napja van, fáradt, én is vagyok így. Illetve ha már kezdeményez a másik fél - amit nagyra értékelek-, igyekszem egy lökést adni a beszélgetésnek, hogy ne legyen olyan sablonos. Nem mindenkivel lehet, és nekem sincs mindig hozzá hangulatom, de igyekszek.

Volt is erre tapasztalatom, hogy csak annyi üzenetet kaptam egy no-name profiltól, hogy lenne-e kedvem ismerkedni, belementem, és kellemesen csalódtam. :)

2019. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Na en meg attol megyek a falnak ha valaki csak egy "szia"-t kuld
2019. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen "helyed van?" "szex most?" jellegű embereknek nem is válaszoltam soha. Minek. Benn volt a profilomban, hogy ez az amit pont nem keresek. Ha arra nem veszi a fáradtságot, hogy elolvassa akkor mit várjak tőle.

"20ból 1 ír úgy hogy szinte öröm olvasni :D

Csak utána meg kiderül h egy bunkó f***"

Ez igaz, de mondjuk minden 20., akinek öröm olvasni a profilját nem bunkó és el lehet vele beszélgetni. Aztán minden 20. akivel elbeszélgetsz érdemes arra, hogy találkozz vele. És kb minden 20. találkozó után, ha szerencséd van törölheted a profilod, mert rátalálsz valakire akit kerestél.

Csak kitartás kell :)

2019. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!