Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek mi volt a legrosszabb/le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a legrosszabb/legfurább szexrandija?

Figyelt kérdés

2019. okt. 19. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Amikor, egy pasi azt mondta,sportos és passziv,mindenbe

benne van.A talin egy pocakos középkorú pasi ált elöttem Nem a kor,lehetet volna 100éves.Meg csináltam volna.De hány inger,a nadrág logott róla,éreztem az izadság szagot.

Bocsi,nem akartam elvenni az étvágyad.Lényeg,sarkon fordúltam és mivel teli voltam,írány a ponó mozi.

2019. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Egy izmosabb sráccal taliztam. Sz-pni akart. A talin végül kitalálta hogy őt is le kéne sz-pni. Mondtam, hogy bocs nem. Hát lefogott és megoldotta magának... Megalázó volt. Bár utólag kicsit izgat de ott akkor megalázó volt.
2019. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy idősebb fazonnal webkameráztam egy darabig. Végül megbeszéltük, hogy elugrok hozzá és leszop. Az lepett meg, hogy elugrott átöltözni, majd visszajött női cuccokban. Azon néztem egy nagyot.
2019. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta magáról, hogy passzív, és 50-es kora ellenére sportos. Csatolt is egy "megfelelő" képet arc nélkül.

Találkozáskor: A kor stimmelt, de egy leharcolt fogatlan alkoholista volt. Első kérdése: "Ugye leszopsz?"

Sarkon fordultam, ott hagytam. Az első "egységben" ittam egy sört a nagy ijedségre. Majd ötletszerűen irány a Magnum, lesz-ami-lesz alapon, mert nagyon tele voltam -no, hát sikeres estém volt, csak a fiatal srácok kezdeményeztek. :D

2019. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!