Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként milyen lehetőségeim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként milyen lehetőségeim vannak saját gyerekre?

Figyelt kérdés
21 F meleg

2019. okt. 27. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Kimész a messzi Amerikába olyan államba ahol létező lehetőség a béranya igénybevétele.. Szerintem erre lenne igény itt is.
2019. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem is sajátot(örökbefogadás akár egyedülállóként), de egy lánynak és egy fiúnak is szeretnék az apukája lenni. 21f meleg
2019. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
A legjobb megoldás beleélvezni egy nőbe.
2019. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Egy leszbi barátnőddel, akinek jó genetikája van megegyezel, hogy ha ő is akar gyereket, akkor a spermáddal teli fecskendővel "megtermékenyíti" magát.
2019. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De én nem akarok egy leszbivel osztozni a gyereken utána. Nem is vagyunk egy "pár".
2019. okt. 27. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Egyedüliként lehet esélyed örökbefogadóként saját gyerekre, de véleményem szerint és a rendelkezésemre álló infók szerint szerintem csak párok (fiu+lány) szoktak kapni gyereket nevelni az állami rendszerben.
2019. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Gyógyíttassad meg magad, aztán hajrá .
2019. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos vagy nem sajnos, de a gyerek két ember (és négy nagyszülő) közös osztatlan tulajdona még a heteró világban is. Pedig sokan ott is szívesen meglennének bármiféle másik fél (és egyéb násznép) nélkül, pláne egy rosszízű válás után.
2019. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egy "okos" megegyezés szerintem egy leszbi lánnyal sok meleget közelebb vinne az áhított gyerek, család létrehozásához. Csak sajnos az egyének még nem tartanak itt a társadalomban, hogy felismerjék ennek a lehetőségét. Sok meleg fiú/férfi van hasonló helyzetben, közel az 50-hez, adott esetben egykeként élve, teljesen egyedül...
2019. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!