Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vagyok ennyire válogatós?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire válogatós?

Figyelt kérdés

Mivel 8 éves korom óta úsztam, így eléggé jó testem van, 186 cm magas vagyok, világosbarna hajam és kék szemem van. Egyetemre járok, próbálok egészségesen élni, sportolni, vannak céljaim, véleményem a világról.

Magamhoz való srácot nagyon nehéz találnom, mert a többség vagy elhízott vagy izomtalan, igénytelen, nem lehet vele beszélgetni, sokszor még a fejük is aránytalan, vagy túl femininek...társkeresőn kb lehetetlen normális partnert találni.



2019. nov. 3. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Én ís hasonlóan vagyok vele,baromi válogatós vagyok,eddig nem is jött össze semmi 🤷‍♂️
2019. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Én is nagyon válogatós vagyok, rengeteg feltételt szabok meg, aminek szinte senki nem tud megfelelni, úgymond.

Nekem sem igazán jött össze semmi, meg nekem még rájátszik az, hogy nem vagyok valami adonisz. Nem vagyok csúf, de nem vagyok az, akibe az utcán beleszeretsz azonnal. :D

2019. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Köznapi embernek is nehezen megy, úgyhogy te maradsz magadnak biztos!!!
2019. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs abban semmi rossz, ha vannak igényeid, esetleg ezek magasak is. Párt találni mindenhogy nehéz. Ha túl sok megkötésed van azzal egyébként magadnak sem teszel jót, mert ideálképet vázolsz fel a fejedben, és így elszalasztod az ismerkedés lehetőségét is, mert egy ideálképnek még te sem tudnál megfelelni, akármennyire is tökéletes vagy, érted?

Hagyni kell a másikat, hogy megmutassa magát, és abba szeress bele, aki ő, nem pedig az ideálképedet rávetíteni a másikra.

2019. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Pedig az elhízott pasik jobb szeretők.
2019. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Így van, nincs abban semmi rossz, hogy válogatós vagy (én is az vagyok :D), de vagy kijössz az álomvilágból, vagy maradsz egyedül :D
2019. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Nehogy azt higgyétek, hogy mindenki elájul egy izmos, fiatal, szépszemű sráctól.

Nagyon magasak az igények..Egyébként, ha valaki válogat is,nem ír le ilyeneket, hogy a többség ilyen, vagy olyan. Koppantok még Ti is, nyugi.

Ezerszer többet ér egy szerény kinézetű, egyszerű srác, nem kell izmos legyen....Ember legyen,ez a fő és ne pózoló kirakatbaba. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek.

2019. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok.

Én egy szóval sem mondtam azt, hogy a válogatós attitűd arra vonatkozna, hogy csak és kizárólag izmos pasikat szeretnék. Sőt, az izmos pasikat annyira nem is kedvelem.

Az én kényességem inkább az intellektualitás körében mozog. Van néhány dolog, amit szeretnék elvárni a partneremtől (egyébként ezek nem hajmeresztő dolgok). Persze nem a saját magam klónját szeretném, csak jól esne, ha bizonyos tulajdonságaink egyeznének. A lelkiség elsődleges, a testiség a második helyre szorul nálam.

2019. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

= 7 -es vagyok.

Nem Rád írtam, " 2 " -es válaszoló :) Nagyon pozitív és dicséretes, hogy Te intellektust keresel. Nyilván azért, mert tisztában vagy vele, hogy a belső, a lélek nem változik idővel sem,de a kinézet, a megjelenés igen.

Pont Te vagy az, aki a szememben a követendő példa.


Csak sajnos a 95 % nem így gondolkodik....

2019. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz valaki aki tetszeni fog. Nem is biztos hogy olyan lesz mint eddig gondoltad...
2019. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!