Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak szerintem van az, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem van az, hogy a melegek az arcra, a biszexek a testre és farokra izgulnak?

Figyelt kérdés
Én biszex vagyok és nekem a test kell bejöjjön de azt látom ismerkedésnél, hogy a melegek az arcra mennek és abban is magukhoz képest aránytalan elvárások vannak, míg a biszexeknek a test és a farok a döntő...

2018. dec. 26. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Aktív biszex vagyok és a másik arca és feneke az első. A test annyira, hogy ne legyen a másik túlsúlyos, a farka pedig nem rossz ha szép, de pl a mérete egyáltalán nem érdekel, mert az jó esetben a hasát verdesi úgy is, amikor dugom. (Szopni amúgy szoktam néha, de ott sem érdekel a nagy farok (ha a farok fontosságát a méretre értetted).)
2018. dec. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
arc test,farok,popo,ilyen sorrend
2018. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DominikX ***** válasza:
90%
Mire oda jutok, hogy látom a farkát, addigra már tök mind1, mert addigra úgy is megkedveltem, de nyilván a test és az arc fontos, de inkabb a test. 21F/ meleg
2018. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A test és a fenék fontos. Mindegy hogy mekkora a farka. Bi aktív vagyok.
2018. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa mód nekem az arc eléggé fontos, mert nem tudnék olyat megdugni, akinek az arcát nem találom elég helyesnek.
2018. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Biszex vagyok, és engem szinte egyedül csak is a farok izgat.
2018. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Jól látod, hogy felfedeztél valamit, de némi pontosításra szorul. Nem onnan fakad a különbség, hogy mi az illető orientációja, hanem onnan, hogy mi az illető saját pszichológiai neme.


Aki agyilag férfi (lehet heteró, bi, vagy kanos meleg) az az alakzatok látványára izgul fel. Ez egy olyan erős parancsoló érzés, hogy sok mindent másodrendűvé tesz.


Aki agyilag közel nő (és ebbe a csopotba az MTF-ek mellett bizony sok meleget be kéne sorolni) az a fentebbi dolgokat nem is nagyon érti, számukra elsősorban az kell, hogy valaki törődjön velük, szeresse őket, biztonságot teremtsen nekik, aki mellett megvalósíthatják a megálmodott tündérmeséjüket. Ezért százszor fontosabbak nekik a belső tulajdonságok. Elvont, mi? Még a szex élménye is inkább abból fakad, hogy ővelük valaki foglalkozik, kellenek az illetőnek. Nem igazán érdekli őket se a másik teste, se az arca. Sose forgatták a fejüket a mások után az utcán. Nézd meg a nőket, olyan ótvar tuskó kinézetű férfiak mellett is ugyanúgy elvannak, hogy felfoghatatlan. Hát mármint nekem felfoghatatlan, hogy hogy lehet ahhoz egyáltalán hozzáérni.


Na most, olyan, aki magához az arcok szépségéhez vonzódik elsősorban, külső megjelenéshez, esztétikai igénye van, viszont a testiség, szex, szexi idomok kevésbé érdeklik, ugyanakkor a másik "milyenembersége" meg pénztárcája sem, hát olyat legfeljebb művészlelkek, genderqueerek között találsz.


Értelemszerűen mindhárom típus megtalálható a melegeknek kikiáltott csoportban (vagyis akik férfiakhoz vonzódnak). Persze ezek a melegek maguk pszichológiailag nagyon mások és mások, így teljesen más értelemben vonzódnak a férfiakhoz. Nyilván mindannyian értjük, és igényeljük valamennyire mindháromféle vonzódást, de azért nem ugyanannyit nyomnak a latba.

2018. dec. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Melegként a test a döntő nálam. A többi legalább átlagos legyen.
2019. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!