Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha válogatós vagyok, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha válogatós vagyok, akkor nem lesz párom sose? :S

Figyelt kérdés

Nekem számít egyaránt a külső, belső és nem igazán látok jó pasit sehol. Nem szeretek kezdeményezni sem mert félős vagyok, meg nem látok egyszerűen jó pasikat. Most meg 18 évesen itt vagyok pár nélkül, pedig vágyok a a szeretetre.

Egész életemben egyszer jött oda hozzám egy rettenet jó pasi, de a randi végén közölte, hogy bi és, hogy csak azt akarja.

Itt ismerkedek legtöbbször, mert társkeresőn nem merek, de mindig nem szimpi pasikba botlok bele. Ez miért van?:(((



2015. jún. 6. 16:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hibátlan ember nincs, egy embert a hibáival együtt kell szeretned, és ha igazán szereted, akkor a hibáit is szeretni fogod. Ne zárj ki alapból minden lehetőséget csak azért mert elsőre valami nem tetszik. A barátommal mi 5 éve randiztunk, és megbeszéltük hogy nem lesz közöttünk semmi, mert nem tetszünk egymásnak. Később annyira egymásba habarodtunk, hogy már el sem tudnék magam mellett képzelni mást, és maximálisan boldog vagyok mellette. Ne hagyj elúszni minden lehetőséget, győzd le a félelmeidet és ismerkedj, adj esélyt mindenkinek, hiszen sosem lehet tudni ki lesz az igazi.
2015. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
igazad van, köszönöm. persze, nem is akarok tökéletes pasit, mert mit kezdenék vele? csak nekem azért fontos, hogy helyes legyen minimum.
2015. jún. 6. 16:30
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Szia :)

Velem is ugyanez a helyzet. 19 éves vagyok és egyedül vagyok. Külsőre még csak-csak akadnak helyes pasik, viszont belsőre sajnos már nem igazán akad olyan akivel el tudnám képzelni. Na meg talán nagy hátrányom hogy velem egyidőset vagy kicsit fiatalabbat, tahát ilyen 16-20 éveset keresek 20 felett már semmiképpen. Szóval valószínűleg én is elég válogatós vagyok, de azért reménykedni lehet :) Ha gondolod írj és beszélgethetnénk.

2015. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nem küldesz egy képet privibe? kiváncsi vagyok, vajon mi alapján van ilyen elvárásod? ha már CSAK jó pasit akarsz magadnak
2015. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
86%

Itt ismerkedsz? Úgy érted, gyakorin? Mert akkor nem meglepő, hogy rossz embert fogsz ki, hiszen nincs semmiféle támpont, ami alapján betudnád kategorizálni. Társkeresőn mondjunk van kor, lakhely, fénykép (talán) így ott kevesebb az esély erre. Persze azok sem sokkal jobbak, nekem sok a negatív tapasztalatok ott is. A kérdésedre válaszolva, szerintem a félelmed akadályoz ebben.

18 éves vagyok én is, ha valaki esetleg még beszélgetni szeretne erről, írjon bátran. :D

2015. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kérdező! Saját magaddal kapcsolatban is ilyen magas az elvárásaid? ;)
2015. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
*magasak
2015. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
igen magas magammal szembe is, és nem küldök senkinek sem képet, miért is küldenék.
2015. jún. 6. 18:40
 9/19 A kérdező kommentje:
meg nekem kor szinte nem is számít, csak olyan kellene, akivel büszkén kimehetnék az utcára kézenfogva.
2015. jún. 6. 18:47
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem,lehet látni az írásodból és elvárásokból,hogy hatalmasak,teljesíthetetlenek.Szóval add lejjebb,vagy egyedül maradsz,ennyi.
2015. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!