Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuális férfiaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális férfiaknak nincsenek férfias szokásaik?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy azok a legtöbb férfira jellemző szokások nincsenek bennük, mint pl. :szeretik a sört, autókat, focit, kütyüket stb. ?

2019. nov. 5. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Dehogynem, nem sokban vagyunk ezen a téren mások. Szeretek sört,bort iszogatva beszélgetni, szeretek barkácsolni, férfias túrákat,nagy kirándulásokat tenni, stb.

Nem minden meleg illegeti magát, vagy piperészik egész nap, hogy csinibaba legyen.

Nem is hinnéd, mennyi férfias, sőt kimondottan erős ember van, aki meleg.

Magam részéről a libegő,vékony, szőrtelen "pipiket " ki nem állom.

2019. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Se sört, se autót, se focit nem szeretek, de mégsem tartom magam "pipinek". Csak az érdeklődésem nem érinti ezeket a területeket. Nőben is van aki barkácsol és él hal a kocsikért. Nem középkor...
2019. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%
A meleg férfiak is férfiak. Ugyan olyanok mint a többi csak mással bújnak ágyba.
2019. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Csatlakozom a #2-eshez.
2019. nov. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
99%

Én személy szerint úgy figyeltem meg, hogy egy átlag heteróhoz képest kevésbé szeretik a legtöbben a focit és az autókat, de a sör és elektronikus kütyük terén nem látok különbséget. Kimondottan sok meleg srácot ismerek akik utóbbival foglalkoznak.


23/F

2019. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Én ismerek olyan meleg pasit aki férfiasabb mint egy heteró.
2019. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

ma 10:40

Attól nem leszel férfias, hogy heteró vagy vagy annak hazudod magad. Attól viszont, hogy ide jársz csipogni mint egy ovis még kevésbé vagy az...

2019. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a focit nézni nem különösebben szeretem, játszani már inkább, de nem igazán vagyok (voltam, mostanában nem is szoktam játszani) jó benne. Sörnél nálam nagyon márkafüggő, hogy szeretem-e, de van amelyiket nagyon is. Az autókhoz nem igazán értek, amit egyébként gáznak tartok (nem azért mert férfi vagyok, hanem mert van hogy alap dolgokat sem tudok), de egyszerűen nem mozgat meg. Az elektromos autók egy fokkal jobban érdekelnek, csak olyanra lehet soha nem lesz pénzem :D A kütyüket imádom, ezt a pontot legalább kipipálhatom. Barkácsolni annyira nem szoktam, kb ilyen IKEA bútor összerakás meg számítógép összerakás az amit ide sorolnék, meg kisebb villanyszerelések (kapcsolók, konnektorok, lámpák lecserélése), az ilyeneket viszont szeretem csinálni.

Egyébként a hetero barátaim nagy részére sem szereti mindet amit felsoroltál, vagy ha mondjuk szeretik is a kütyüket, érteni nem igazán értenek hozzájuk. Az autókhoz viszont talán mindegyikük jobban ért, mint én.

2019. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira, olyan arányban mint a heteró férfiak. Bár megjegyzem nem attól lesz valaki Férfi hogy sört vedel, az autók, focit kedveli - akár meleg, akár heteró az illető.
2019. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont inkább olyan férfias vagyok amire te gondolsz.
2019. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!