Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuális férfiaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális férfiaknak nincsenek férfias szokásaik?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy azok a legtöbb férfira jellemző szokások nincsenek bennük, mint pl. :szeretik a sört, autókat, focit, kütyüket stb. ?

2019. nov. 5. 09:36
1 2
 11/13 -remete- ***** válasza:
100%
Biszexként nemis tudom házias vagyok. Focit nem de küzdősportokat szeretem nézni is meg csinálni is. Túrázni horgaszni szint úgy szeretek. A tömeget nem szeressem. Útálok pl zsúfolt busszal utazni de ugyiii piálni úgy nem lehet ha vezet az ember. XD
2019. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Lacás1976 ***** válasza:
100%
De egy sztereotip kérdés.... Meleg vagyok a focit épp nem szeretem. De fegyvereket készitek ez a hobbim, ennél kevés férfiasabb dolog van szerintem. Meg szeretem a kocsikat. Párom szereti a focit meg az autóversenyeket és a sört is, azt megiszom én is...
2019. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha én belegondolok, nekem meglehetősen (sőt, szinte alig) kevés férfias szokásom van. Viszont azt nem igazán hiszem, hogy ez azért lenne, mert 'huh, én meleg vagyok, csak ilyen lehetek'. Egyszerűen ilyen a személyiségem, így épült ki az érdeklődési köröm.

Abból, amit a kérdésben felsoroltál, egyiket sem szeretem, bár számítástechnikával szívesen foglalkozom, de nem a kütyük szintjén.

Alkoholt nem iszom, maximum alkoholmentes sör, az autókhoz teljesen hülye vagyok, a focit rühellem.

Viszont nagyon szeretem a műkorcsolyát, bár én nem tudok korcsolyázni. A síugrást is szívesen megnézem.

Ha a szükség megkívánja, elvégzem a férfi munkát, bár nem szívesen, inkább főzök vagy takarítok.

Nagyon szeretem a természetet, a művészeteket, a kifinomult dolgokat.

Szeretem a romantikus-erotikus regényeket, a drámákat.

Szóval a lényeg, hogy inkább van nőiesebb személyiségem, mint férfias, de ahogyan mondtam, én ezt nem magamra erőltettem, mert meleg vagyok, hanem egyszerűen ezeket a dolgokat kedvelem és szeretem.

2019. dec. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!