Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként undorodtok a nőktől?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként undorodtok a nőktől? Nőkkel való szextől?

Figyelt kérdés

Tehát, ugyanúgy működik mint a heteroknál? Heterok elhányják magukat pl. ha 2 férfi csókolózik. Forditva is igaz? Ha megláttok egy hetero párt falni egymást, okádtok?


Én bi vagyok, nálam nincs ilyen :D



2019. nov. 7. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez nem nemfüggő. Ha két ember normálisan megcsókolja egymást, abban szerintem nincs semmi undorító, akár hetero, akár meleg párról van szó. Ha viszont az utcán még egymás torkát is tisztára nyalják, meg a másik arcát is körbe, az mindkét esetben visszataszító.

Egyébként egy szolid csók két férfi között egy normális hetero embert nem kéne, hogy zavarjon, de ma még mindig sok helyen divat utálni a melegeket, meg mások életével foglalkozni mert a szemlélőnek nincs sajátja.

2019. nov. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Én is bi vagyok.Semmi undor.Sőt,ha bele élvezek ki is nyalom.
2019. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Csomó heterót ismerek aki nem "elhányják magukat pl. ha 2 férfi csókolózik". És fordítva se igaz. Mert a melegek nem nőgyűlölő hímsoviniszták hanem csak egyszerűen a saját nemükhöz vonzódnak és hidegen hagyja őket a női nem.

Miért csak gyűlöletbe tudsz gondolkodni? Ha valamit nem kívánsz akkor már csak gyűlölni lehet?

2019. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy lényegesen kevesebb meleg van rosszul a hetero párok látványától, mint ahány hetero a melegektől, mivel a gyűlölködés vagy tanult magatartásforma (és nyilván nincs olyan család, amelyik a heterók lenézésére szocializálná a gyerekeit, maximum olyan, amelyik melegellenességre), vagy az ismeretlentől(= melegektől, hiszen ők vannak kisebbségben) való félelemből ered.
2019. nov. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítem magam: alapesetben amelyik nemhez nem vonzódik az ember, ahhoz semlegesen, közömbösséggel viszonyul, nem undorral.
2019. nov. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Heterok elhányják magukat pl. ha 2 férfi csókolózik" Marhaság. Ne keverd a heterót a homofób se.ggfejekkel. Az hogy ha valaki nem izgul valamire, nem azonos azzal hogy undorodik tőle.
2019. nov. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért hánynak pár hetero ha meglátnak két férfit csókolózni, mert homofóbok. De a heterok nagy része nem hányja el magát, mert normális nevelést kapott.


Nőktől nem undorodok, de nem érzek semmiféle vonzalmat irántuk. Attól még hogy meleg vagyok, még barátkozhatok velük, csupán visszautasítom, ha közeledik hozzám. Tehát nem leszek retardált és kezdek el öklendezni(főleg nem látvályosan), ha egy lány meg akar csókolni, hanem azt mondom, hogy “bocs, de nem”

2019. nov. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nagyon ritka, de melegeknél van heterofóbia, max ők hánynak, de a melegek nagyja nem
2019. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl egyáltalán nem undorodom, sőt még szépnek is találom némelyik hölgyet, de csak esztétikailag, szexuálisan nem mozdít meg bennem semmit. Az első kapcsolatom is nővel volt, csak nem ment igazán a szex. Igazából olyan volt, hogy szerettem volna meg minden, de egyszerűen nem állt fel... aztán amikor elkezdtem pasik irányába is próbálkozni, akkor rájöttem, hogy nem impotens vagyok hanem csak másra izgulok :D
2021. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!