Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyiben változott meg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben változott meg az életetek a coming out után?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
97%

Ezekkel az emberekkel nyugodtabban, nyíltabban, és őszintébben tudok beszélgetni az életemnek ezen részéről is. Mindössze ennyi történt, de elég nagynak érzem a hétköznapokban ezt is. Sok szorongástól megszabadultam, de drámai változás nem történt.


23/F

2019. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%

Hivatalosan csak pár barátomnak mondtam el elsőnek. Az egyik valamiért folyton biszexemnek szólított. :D egy fiú barátom lányokat mutatott nekem, és lányokról is beszéltünk sokat. A többiekkel csak pár szót -beszéltem erről. Azóta nem vagyunk barátok.


Pár testvérem tudja, ők csak szívatnak ezzel, és lányokat mutatnak az utcán, hogy ő jól néz ki, menj oda hozzá...bla bla bla


Már instagrammon is coming outoltam. Semmi nem változott. Sok osztálytársam, barátom és tanárom látták..Szóval..de senkit sem érdekel annyira, hogy kérdezzen erről vagy valami.

Azóta, ha úgy van már simán kimondom, hogy a lányok jobban vonzanak, mint a fiúk.

2019. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!