Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anyukák, ti megengeditek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, ti megengeditek a fiatoknak, hogy a barátja nála aludjon?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és járok egy velem egyidős haverommal. Kitaláltuk, hogy náluk alszom a következő hétvégén. Anyukájával él, és tudja, hogy meleg a fia, elfogadta. Ti megengednétek a helyében, hogy a fiatok a meleg barátjával aludjon?

2019. nov. 17. 22:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%

Szerinted,ezt a fórumot anyukák is látogatják?

Még ilyen hülyeséget?

2019. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

11#:

9-es válaszoló voltam, és 43 éves anyuka vagyok.

Két nagy fiam van, 23 és 21 évesek.

Szóval igen, látogatják.

Bár én nem éltem át szülőként ilyet, és bár nem vagyok homofób, de azért ha a sajátjaimról lenne szó, biztosan nehezebben viselném, fogadnám el. (természetesen nem mutatnám felé).

Viszont a közvetlen rokonságomban van ilyen szituáció, tehát értem a kérdezőt és az az anyukáját is.

Ezért is írtam, hogy ha az Anyukája biztosan megengedi az ottalvást, de azért én ezt nem tenném a kérdező helyében.

Av okot pedig leírtam, még ha nem is tetszik sokaknak.

2019. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 DominikX ***** válasza:
88%

Első számú szabály ha bármilyen “fóbiáról” beszélünk. Ha oda írod azt a szót, hogy DE, akkor homofób vagy, amivel nincs semmi gond, csak ne áltassuk egymást.


22/F meleg.

2019. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen.
2019. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13%
Milyen kis cicaharc alakult itt ki. :D
2019. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 -remete- ***** válasza:
12%
Aludjon. De lehet köpködni tanulás az első. Minden más csak kifogás.
2019. nov. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
10%

#13: Bár ilyen egyszerű lenne.

Vannak meleg barátaim és kollégáim is.

Nagyon szeretem őket.

És megkapod azt amit nem szeretsz: de... :D

Nem szeretem azt, hogy normális és természetes dolognak állítják be, mert nem az.

Azt sem, hogy sokan közületek sokan úgy próbálják elfogadtatni magukat, hogy egy autón félmeztelen vonagolva verik a mellüket, hogy melegek.

Teszik ezt úgy, hogy pár évvel azelőtt én álltam azon a járművön és táncoltunk együtt nem, kor, bőrszín, vallás és egyéb nézeteket/hovatartozást mellőzve, de betiltották, mondván szemetes. (ez nem a melegek hibája, de ettől még is különcködésnek, és magamutogatásnak tartok.

2019. nov. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
6%
*tartom
2019. nov. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%

Vannak gondok 😂

Kedves előző. Köszönjük, hogy megosztottad velünk a melegfelvonulás miatt ért atrocitásaidat. Nem gondolod, hogy méltatlan dolog ilyen primitív módon az összes meleget bedobni ebbe a kalapba, és így, mint valami csótányokra hivatkozni, hogy "közületek" vonaglanak ott? Egy komplett csoportra ráhúzod ezt, hiszen, ha egyszer láttad, már biztos vonaglik mindenki félmeztelenül. Sőt, a kedves kérdezö sem biztosan ez a kategória.

A legröhejesebb mégis az volt, hogy tanulnia kell 😂. Szerintem te sem, mint egy robot, tanultál 0-24 és ha volt néminemű szociális életed, talán eljártál haverozni, esetleg csajozni. Kérdezőnek 18 évesen van élete, ilyen egyszerű.

Kérdező:

Párod anyukájával szokott beszélgetni erről? Szóba jön? Mernek erről beszélni vagy tabu a téma? Ebből már azt gondolom, bőven meg lehet állapítani, hogy engedi-e. Az már más tészta, hogy az egy ágyban alvást is. Ha meg külön ágyat rendez be nektek, nagyon egyszerűen csak átfekszel a párod mellé. =)

2019. nov. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
46%

#19:

Előtted szóló voltam.

Te valamit nagyon benéztél és félreértettél!

Pont azt írtam, hogy semmi bajom nincs a melegekkel, a legjobb barátom is az.

#13-asnak szólt, hogy sajnos van de, mert a melegek egy kis hányada úgy viselkedik ahogy...

Semmilyen atrocitás nem ért, és még csak nem is általánosítottam!

2019. nov. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!