Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anyukák, ti megengeditek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, ti megengeditek a fiatoknak, hogy a barátja nála aludjon?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és járok egy velem egyidős haverommal. Kitaláltuk, hogy náluk alszom a következő hétvégén. Anyukájával él, és tudja, hogy meleg a fia, elfogadta. Ti megengednétek a helyében, hogy a fiatok a meleg barátjával aludjon?

2019. nov. 17. 22:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha elfogadta akkor nyilván
2019. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

azt fogadta el, hogy a fia meleg...

pl nem minden heteró kapcsolatban sem engedik az együtt alvást a szülők

2019. nov. 17. 23:03
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Mert heteró kapcsolatban van kockázat. Becsúszhat a gyerek, meg a melegeknél ettől nem kell félni. :D És ezen röhögsz de így van.
2019. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%

Melegséggel nincsen bajom, de azzal igen, hogy épp érettségi és egyetemi felvételi előtt álló gyerekek tanulás helyett már egymással járkálnak, és játsszák a nagybetűs életet. El lehet dönteni, hogy a Mónika-showban akartok kikötni, gyarapítani a fogak számát, vagy vinni valamire az életben. Baloldali embernek tartom magamat, de talán mégis túlzás az, hogy majd ilyen léha alakok mutogassanak "társadalmi egyenlőség címén" azok vagyonára, akik fiatal korukban vért köptek, hogy vigyék valamire, míg mások csak henteregtek. Nem vagyok egy tiltó típus, hát menjen... csak érződne rajtam, hogy nem örülök neki. Fiú-lány esetben pont ugyanez a véleményem.


Természetesen szeretném azt a másik fiút is megismerni, jóban lenni vele, sőt, magamat ismerve ez már megtörtént volna... de azt nem hagynám, hogy tanulás helyett, felvételi előtt nagybetűzzetek.

2019. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy 18 évesnek 24/7 tanulnia kell, mi? Hát én ennyi idősen ha heti 2 órát tanultam akkor már sokat mondtam. Mégis kitűnőre érettségiztem és van 3 diplomám is. Lehet itt jönni azzal hogy milyen fontos a tanulás, de nem ebből áll az élet. 18 éves, szóval én nem lennék a felnőtt gyerekem boldogságának akadálya, megengedném.
2019. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

23:46

Vannak bajok. És aki egyetemre megy, az 25 évesen is legyen szűz, mert ott még sokkal többet kell tanulni, mint érettségire, ugye? Az élet szerencsére nem erről szól.

2019. nov. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Hát ezt mi nem tudhatjuk, de ha megbeszélte már az anyjával akkor gondolom megengedte neki. Ha elfogadta hogy a fia meleg akkor nem fog tiltakozni hogy ott aludj. Előbb-utóbb úgyis találkoznál az anyjával ha már "együtt jártok".
2019. nov. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
8%
Szegény anyja meg reggelre felköti magát.
2019. nov. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%

Ezért van a rengeteg homofób ember.

Az elfogadás, és az asszisztálás nem ugyan az!

Attól, hogy az Anyukája elfogatta, hogy a fia meleg, attól ez rá nem tartozik.

Nem kell úgy csinálni, mint ha ez lenne a normális, mert nem az.

El kell fogadni, nem kell emiatt bántani senkit, de sem a látványt (hetero esetében sem), sem a közreműködést nem kell ráeröltetni a máskra!

Oldjátok meg 4 fal között, 4 szem között, ez a ti intimitásotok nem másé!

2019. nov. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
*elfogadta
2019. nov. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!