Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan készítsem fel magamat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készítsem fel magamat a következő időszakra (börtön és szűzfenék téma)?

Figyelt kérdés

Egy kicsit külön esik a téma, és gondolkoztam is azon, hogy jó topicba kerül, ezért gondoltam ideírom ki. Politika - törvénybe akartam, viszont nem jogi a kérdésem, viszont hozzákell tennem, hogy nem vagyok meleg ezért pedig főleg egy olyan emberrel akarok erről beszélni, aki meleg.


Sajnálatos módon egy kisebb büntetés miatt amiben veszíteni fogok valószínűleg börtönbe kerülök, valszeg a tököli börtönbe. Az ügyvédem szerint kb 3-5 év börtönre számíthatok.

Elfogadtam ezt, viszont kicsit félek a börtöntől. Alapvetően nem olyan jók a testi adottságaim, közepesen magas vagyok, van rajtam súlyfelesleg, nem szoktam edzeni semmit sem, nem is érzem annyira erősnek magam fizikai tekintetben, és nem szeretem az erőszakot vagy verekedést. De akárhol olvasom a börtönben mindenkit bekóstolhatnak, azt hallottam, hogy kikell vívni a tiszteletet odabent verekedéssel vagy csicska leszel és mindenki megd*ghat. Nekem ez már így eléggé meredek, miért nem lehet csak egyszerűen leülni azt a büntetést anélkül, hogy megerőszakolna valaki? Viszont azt is olvastam, hogy van olyan lehetőség, ha csak egy embernek adom meg magam aki meg fog védeni, és bár ragozhatnám a kérdésemet, de ezt akarom kérdezni ebben a kérdésben, hogy:


milyen férfit válasszak erre a célra? Hogyan készítsem fel magamat arra, hogy eléggé valószínű, hogy megleszek d*gva? Milyen popsi kezelési tanácsokat adnátok, amivel későbbiekben a fenekemet tudnám kezelni/ápolni?


*Olvastam már hasonló kérdéseket itt, és tudom, hogy nagyon sok a kamu kérdező itt gyakorin, ezért akár ha valami fórumot is tudnátok ajánlani ahol feltehetném a kérdésemet, nagyon megköszönném! Illetve annyit még el árulok, hogy cserben hagyásos gázolást követtem el, amiben meghalt egy ember, akármennyire is bánom az egészet már nem csinálhatom vissza, szerintem a börtönben megkapom a méltó és megérdemelt büntetésemet, szóval aki emiatt regulázna meg, az kérem ne tegye!


2019. nov. 20. 10:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Mi sem egyszerűbb nézd meg a kegyenc fegyenc című filmet, a főszereplő pont ebben a cipőben járt.
2019. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
ismerem a filmet viszont sajnos nekem nincs ilyen szerencsém, hogy megtaláljam a mestert......
2019. nov. 20. 10:47
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindenkit eroszakolnak meg. Azert a bortonok se olyan durva helyek, mint a filmekben. Nincs ilyen mindenkit megkell verni, kulonben seggbekuki lesz. De az biztos, h lesz ott par idiota selejtes ember. Ahogy en hallottam meg a bortonoroknek is beszologatnak, foleg a fiatalabb ciganyok. De altalaba ha a bortonbe bantalmazas van es nemi eroszak akkor az olyan vegletekig szokott fajulni, h meghal az aldozat. Legalabbis a hirekben igy volt. A ciganyokkal kell vigyazni. De a felnott bortonok mar nem annyira durvak, mint a tinike.
2019. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
85%
A tököli viszont nem felnőtt börtön.
2019. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Hat akkor kosd fol a gatyat. A fiatalok kegyetlenek. Es a tokoli ereg rossz hiru. Szoval ja.
2019. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
én keresnék bent egy alfát,és felajanlanám neki magam,cserébe más nem érhetne hozzám..
2019. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Hat eh nem ia borton, hanem kinzotabor.

2019. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Most elméletben, a kérdező logikáját követve: aki nem harcolja ki magának a tiszteletet és csicska marad, az milyen alapon választhat? Ha ő egy csicska, akkor max őt választhatná ki valaki, nem? De ha mindenki azon a szellemi szinten van ott, hogy a kérdező csak egy csicska, akkor miért kockáztatná a testi épségét érte bárki is, hogy megvédje?

Vagy ezt hogyan kell elképzeli, hogy a kérdező választ majd? Odamegy hozzá egy "alfa", akitől megvédeni sem tudja magát és azt mondja, hogy "kösz, de nem vagy szimpi" és az "alfa" akkor tovaszáll? :D Gondolom még véletlenül sem lesz képen vágva egy öklössel és utána megerőszakolva.

Vagy a börtönben az "alfák" násztáncot járnak a "csicskáknak" (mint a hím madarak a tojóknak) és a "csicska" majd kiválasztja a legjobb táncost, akivel fészket raknak? xD

2019. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%

Biztos komoly ez a kérdés?

Feltűnően helyesen írsz, és nem hinném hogy politikai okokból varrnak be.

Mit csináltál?


A kérdésre válaszolva bár nem hiszem, de ha nagyon úgy alakulna a helyzet akkor az anális szexnél a "hagyom és hamarabb megy" valóban értelmet nyer. Minél feszesebb vagy, annál nagyobb a sérülés esélye.

Ha valóban bekerülsz, próbálj haveri kapcsolatokat alakítani, szerintem így lehet túl élni, de igazából szerencsére fogalmam sincs mi lehet ott. :/

2019. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
#9-es, ott van a kérdésben, cserben hagyásos gázolás, az áldozat meghalt.
2019. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!