Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket is izgat ez? Csináltat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is izgat ez? Csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Használt alsónadrágot, vagyis ami egész nap rajta volt egy fiún, és olyan, hát, értitek, igazi "férfi illata" van elől, szagolgattok, nyalogattátok? Esetleg szex közben a partner alsójával csinálni ezt?

Vagy csináltatok olyat, hogy lakótársatok, szobatársatok, ismerősötök, haverotok, rokonotok, akárkitek alsójával (tiszta/használt) kicsit játszottatok, megszagoltátok titokban?

Nem tudom ez fétisnek számít-e, de engem izgatnak a feszülős alsók, jobban is áll egy fiún szerintem.


2019. nov. 25. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A szobatársam gatyájAt szagolgatva kivertem párszor. Fantasztikus jó kanszaga volt.
2019. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Én még csak a sajátomat szagolgattam masztizás közben.
2019. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát igen, használt boxer szagólgattam, nyalgatam, utána elkeztem verni az alsóval és utána kivertem belé 😂😂😂 az izgatott bene a legjobban hogy olyan volt mintha hozzá érhettem volna a farkához és a övét az enyémel verném, elég perverz voltam 14 évesen 😂😂😂 18/bi
2019. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Még nem, de szimpatikus fiú esetében kipróbálnám...
2019. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Igen,ez engem is izgat!Egy nagyon jó haverom alsógatyáját szaglásztam!Felizgatott hogy ahol éreztem az enyhe pisiszagot,ott volt a farka!Felvettem és belevertem!

Fétis ez,engem is izgatnak a feszülős alsók!Nagyon tetszik ahogyan a kuki formája látszik benne!

2019. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én szobámban lévő radiátorra tette a törölközőjét... amint egyedül voltam, elkezdtem szagolgatni és nyaldosni, nagyon izgatott, hogy előtte törölte bele a testét.
2020. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!