Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan meleg fiú, akit nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg fiú, akit nem igazán izgat az anális szex?

Figyelt kérdés

Ez mennyire jellemző? Vagy nagyon alap egy meleg esetében, meleg kapcsolatban az anális szex?

Illetve akit ez nem izgat, mennyire nem izgatja? Teljesen kizárja az életéből?


2019. nov. 25. 23:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
egy jo maszti esteleg szo-pás is jo..ha felizgul 2 fiu
2019. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az orális dolgok is fel tudnak vinni engem a menyországba.csak nem mindegy milyen körítéssel !mondjuk az ilyenhez nem jo a méhecske típusú pasi .legalábbis nekem nem. Egy aktív!
2019. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Lehet kalandoknál fontosnak tartják, de én komoly kapcsolatot szeretnék, és ha fülig odavagyok a fiuért, akkor az se izgat, ha nincs dugás köztünk, annyi más lehetőség van, és legalább mindig mellettem van. Tehát tudom nélkülözni, ha minden más rózsaszínű.
2019. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Tanquerey ***** válasza:
76%

Én magam is tökéletesen elvagyok az anális szex nélkül. Azt viszont szeretem, ha nyalogathatom, vagy nekem nyalogatja a partnerem, vagy a farkával izgatja a lyukam környékét. Egyébként sokkal jobban szeretem, ha valakinek a teste minden pontja érzékeny és imádja, ha nyelvvel kényeztetik, ha bírja sokáig az orált, ezek nagyon be tudnak indítani :)


46/F

2019. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem lelkesednék érte,ennél sokkal jobb élvezeti módok is vannak .
2019. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ha minden más klappol akkor nem lenne kizáró ok. Sokáig elvagyok nélküle közös masztival meg sz*pással.

De ha azt mondaná amit itt néhány válaszoló hogy undorodik tőle az elég szarul esne. Passzív vagyok ezzel kvázi azt mondaná hogy tőlem undorodik. Holott én aztán kínosan ügyelek az ápoltságra.

Szóval ha nem vágyik rá arra azt mondom hogy so-so de ha ezzel az undor dologgal jönne akkor dobnám.

Aki undorodik az amúgy miért, meg tudjátok magyarázni? Vagy irracionális és nincs rá magyarázat? Nem támadás csak kíváncsi vagyok

2019. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Én sokkal jobban szeretem orálisan kényeztetni a partneremet. Hosszan lágyan finoman. A végletekig :)
2019. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt ebben részem, se így, se úgy... Annak ellenére, hogy nem vagyok fiatal...
2019. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
aktívként sem ragaszkodom az anális szexhez. ami furcsa sokaknak
2020. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!