Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan, hogy a férfiasabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a férfiasabb aktív fél a "szolga", aki kiszolgálja a passzívat, ahogy ő akarja?

Figyelt kérdés

Most inkább szexuálisan gondoltam, mert eszembe jutott, hogy mi lenne, ha egy tényleg férfias külsejű, nagy és erős férfi lenne inkább az alárendelt, vagyis a passzív mondja meg mikor mit akar, mennyi ideig, hogyan, mit tegyen az aktív vagy mit ne, élvezi a testét ahogy akarja, irányítja a szexualis életét. Persze ha a passzív azt kéri az aktívtól legyen domináns szex közben, akkor azt teszi.

Úgy, mint a Római Birodalomban, ahol voltak a szolgák/gladiátorok és engedelmeskedtek az uraiknak. A Spartacus című sorozatban volt ilyen, hogy a gladiátorokat "használtak" szexuális célokra is, ezért jutott eszembe.


2019. nov. 26. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért a Spartacus sorozatban nem önként csinálták, hanem erre voltak kényszerítve és nem volt más választásuk. Szóval ezt nem tartom szexinek.


Egyébként biztos van...keress rá arra, hogy power bottom vagy mi.

2019. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fából lenne vaskarika, de egyébként létezhet. Az "aktív" vs. "passzív" a szexualitás élvezetének a módja, amiről meg te beszélsz az a szexualitáson belüli dominancia kifejeződése. A kettő általában együtt jár, de nem minden esetben, még ha ritka is de előfordul a fordítottja.
2019. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ZoltanAnglia ***** válasza:
26%
Miert ne letezne? no dominak nem passzivak?
2020. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van ilyen, én is voltam már ilyen helyzetben. Van erre egy kifejezés, sub top, vagy service top.

Van egy domináns passzív férfi, akivel néha együtt vagyok, kiköt, meg mondja mit tegyek, használ engem, kielégítteti magát velem, stb.. Ennél durvább dolgokat is kért tőlem, nyilván, meg csináltunk is durvábbat, de azért ide azt nem írnám le :D

25 a

2020. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!