Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki szolgát akar az miért így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szolgát akar az miért így áll a kérdéshez?

Figyelt kérdés
Eleve kevés domináns srác van, aki komolyan gondolja, hogy belemenjen egy igazi dom-sub kapcsolatba. Köztük is még ritkább az, aki a szolgáját magához költöztetné. Pedig szerintem egy ilyen kapcsolat alapja, hogy a sub fél 0-24-ben ott legyen és mindenben mindig rendelkezésre álljon. A domináns fél feladata pedig szerintem az lenne, hogy többek között olyanná formálja a másik felet, amilyenné ő maga akarja, amellett, hogy elvárja az élet minden területén az engedelmeskedést és a kiszolgálást a másik féltől. Én látom rosszul az ilyen kapcsolatok lényegét?

2018. szept. 28. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Mi bdsm kapcsolatban kezdtünk, de nem lehet 0-24 ben így élni. Egyik félnek sem kielégítő.

Persze abban igazad van, hogy kellene valami felelősséget vállalni, mert úgy nagyon kényelmes, hogy szinte semmit nem tesz bele a domináns és akkor rángatja elő a szolgát, amikor kedve tartja. Olyanban is volt részem és felőrli az embert.

2018. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmit akartam kihozni igazából a mondandómból, hogy a domináns fél semmit nem vállal a szolga meg mindent, ez így nem helyes és nekem is lett volna már lehetőségem ilyen kapcsolatra, de pontosan ezért nem mentem bele.
2018. szept. 28. 22:42
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Mindenképp mindenben ezt a subdomina ökörséget kell keresni?
2018. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Én domináns vagyok és akkor válaszolok.

1. Nem mindenki vágyik erre, sőt kb csak az öregek. A többség alkalmi jelleggel akar szolga lenni és annyi elég neki.

2. Nem mindenki lakik egyedül pl. Tehát nem fog tudni oda venni.


Illetve azt nem értem, hogy mi van itt? Olyan mintha szerepcsere lenne. Én nem csípem ha egy szolga ELVÁR valamit. A szolga elmondja persze a vágyait, stb. Azonban nem azt jelenti, hogy ha ő szájba szereti pl kapni akkor nekem oda kell... Csak megtehetem. Ha a szolga elvár és diktál akkor már kb a dom a szolga aki a szolga vágyait teljesíti. Érted mire gondolok? És ez is kicsit ilyen, hogy elvársz valamit. Ha AKAR akkor tesz bármit. Ezért vagy te a szolga. Persze a jó gazda igyekszik úgy csinálni, hogy élvezzed, hisz akkor lesz jó a dolog. Ezt gondolom erről.

2018. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Én szolgaként azt szeretem ha a másik használ. De csak faital és vékony a Gazdám, de nem találni ilyet. Ha mégis az nagyon válogat vagy komolytalan.
2018. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Én még mindig keresem a dom-ot, de sajna mindenki alacsonyabb nálam :/ 182 cm

16/ sub

2018. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Hetero domként ha beleszólhatok:

Miért kellene egy BDSM-kapcsolatban feltétlenül odaköltözni?

Nem, egy ilyen kapcsolat alapja nem a szub fizikai ottléte. Formálni meg nem csak úgy lehet, ha nálam lakik.

2018. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem abban van igazság amit fentebb írtak. HA elvárásod van akkor már nem vagy jó szolga. Amúgy izgató lehet egy ilyen szolga csak félő egy idő után egy ilyen kapcsolat barátivá válik.


Én mondjuk szeretem a szolgákat használni de a játék végén a két fél ugyanolyan egyenrangú ember. Ez ugyanis JÁTÉK! Ez a neve is. Szerepjáték. A játék ideje alatt van szereposztás de a végén egyenrangúak. 0-24-ben játszani meg sok.

2018. szept. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Mert ez 0-24-ben unalmas, és max a hardcore bdsm fanok viselik ezt el, meg akik csak kielégülést keresnek.

Azért a szexen meg pár alap dolgon kívül szerintem nincs értelme erőltetni ezt, mert inkább bohóckodás a vége.

A 0-24 azt jelenti, hogy kb. nincs is életetek és csak ezzel foglalkoztok. WTF?

Meg ha már összeköltözök valakivel, akkor egyértelmű, hogy bírom, szeretem az illetőt és nem a bdsm miatt költözök hozzá és nem is egy ismerkedés elején. Szerintem nincs olyan őrült, aki magához költöztet vagy máshoz költözik egy rövid ismerkedés után. Ez elképesztűen hülye ötlet. (Aztán majd megy a sírás, hogy kiraboltak, stb.)

Azokkal meg, akik a haverságot sem tudják vele már összeegyeztetni, teljesen felesleges kezdeni. Max csak akkor, ha neked is hasonlóak az igényeid.

2018. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja, hogy ez egy jatek az hirbol sem hallott meg a papucsferjekrol? Egesz egyszeruen vannak emberek, akik igenylik az iranyitast, nem vezeto tipusok, hanem jobban tetszik nekik ha az elet valamennyi teruleten terelgetve vannak egy masik fel altal, ez mar tobb mint jatek...
2018. szept. 30. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!