Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogy vettétek rá magatokat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vettétek rá magatokat, hogy elmenjetek egy meleg szaunába?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy ha 18 leszek elmegyek egybe. És akkor nagyon magabiztosan kiálltam ezért, de nemrég betöltöttem a 18-at és egyre jobban aláhagy az önbizalmam, hogy elmenjek. Pár bátorító szó esetleg?

2019. nov. 26. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Még én sem voltam de hajt a kíváncsiság :D

Meg egy új dolog amit ha kipróbálsz lehet megkedvelsz ;)

2019. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nm rossz helyek de egyedül nem nagyon érdemes menni,túl sok a nyomulós
2019. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Engem az egyik barátom vitt el a Magnumba és a 69 be is. Jól éreztem ott magam. Ritkán tudok összejönni olyan fiuval aki nekem is tetszik ezért meguntam.
2019. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Komolyan arra vágysz hogy ott a kiéhezett perverz öregek a zsenge testedre csorgassák a nyálukat? :D
2019. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha erre vágysz nem kell bátorító szó. Fogod magad és odamész. Szerinted akik oda járnak azoknak fogták a kezét és bevezették? :)
2019. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Párban menjetek, hogy tudják nincs esélyük alkalmizni. (Vagyis csak hiszik hogy van párod)

2. Ha egyedül mész, akkor ha passzív vagy, akkor is hazudd azt, hogy te aktív vagy, így nem repülnek rád annyian.

2019. nov. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Vagy keress egy havert, akivel le tudsz menni vagy nagy levegő és hajrá. Semmi olyan nem fog ott történni veled, amit nem szeretnél.
2019. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy menj el nyugodtan. Ha nyomúlnak, nyugodtan lerázhatod őket. Ha nem igazán jön be a hely, akkor meg visszaöltözöl, és távozol.

Szerintem azért találsz majd valakit, akivel, ha márt nem, de el tudsz majd beszélgetni!

2019. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kajak53 ***** válasza:
92%
Ha igazán akarod, akkor bisztatás nélkül is el mész.
2019. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!