Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív meleg fiúk, ti szoktat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív meleg fiúk, ti szoktatok a feneketekre edzeni azért, hogy nagyobb sikeretek legyen az aktívaknál?

Figyelt kérdés
2019. nov. 26. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak az "aktívok" miatt, hanem magam miatt is, de igen, szoktam. Guggolás és lábtoló gép.
2019. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
És mégis milyen "irányban" eddzen rá szerencsétlen, azt áruld el... Mert az egyik azt szereti, ha nincs semekkora fenék, mondván nem a női alkathoz vonzódik, a másik azt szereti, ha bizony jó nagy fenék van, anélkül fel sem izgul, a harmadik azt, ha kemény, izmos, a negyedik azt, ha puha, markolható, az ötödik a formás alatt azt érti, hogy hátrafelé domborodik, a hatodik, hogy láthatóan csípője is van neki... Ami neked jobban tetszik, az a másik aktívnak annál kevésbé. Nincsenek általános pozitívumok.
2019. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Én néha, nem minden nap, amikor eszembe jut, szoktam a popsimra edzeni, gyakorlatokat végezni otthon. Tény, hogy szeretnék másoknak is jobban tetszeni ezáltal, mert sok melegnek (aktívnak) vonzó a formás fenék, de nekem is jobban tetszik így. Amúgy nem akarok jó nagy, izmos feneket, olyan sosem lesz, hiszen én alapvetően vékony és alacsony vagyok. Egyszerűen csak egy fokkal formásabb, feszesebb popot szeretnék, ennyi. Nem vagyok egy sportos alkat, sportos típus, nem fektetek bele olyan sok energiát, nem görcsölős ezen, de azért hátha kicsit jobb lesz a helyzet. Általában sokat sétálok egy nap, gondolom az is segít. Örülök annak is, ha ugyan kicsi is, de olyan kellemes fognivaló, kis fokhagymagerezd :)
2019. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
guggolok,olyan,mint egy dinnye
2019. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, mert anélkül is tökéletes körteseggem van :) Annyira formás, hogy még vadidegenek vagy lányok is megdicsérik :D
2019. nov. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de jó hogy csupa jóseggű pasi van itt, kár hogy szinte élőben alig látni őket :)
2020. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Külön edzésprogramom van popóra és látszik is rajta.


Jelenleg nincs aki markolássza, de ha lesz, akkor ossza be magának... :D



35F/BI

dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!