Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak szerintetek hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy sráccal aki meleg, és meginogtam miatta. Nem csajozom, nem is tervezek ilyesmit. A sráccal összejárunk, és amikor megtudta, hogy előtte nem voltam fiúval, csak lányokkal akkor megijedt. Mondta is, hogy biztos biszex vagyok. Szexelni összejár velem, meg bulizni de annak is szex a vége. Más programokra hiába hívom nem jön. Olyanokat mondott amikor elakartam hívni vacsizni nálam, hogy nem jön a melegeknek csak a farok, meg a fenék számít. Semmi kedve nem volt ezután. Ő ezt leszámítva egy helyes, értelmes. Úgy gondoltam, hogy semmit nem érez irántam ezért egy buliban feltűnően flörtöltem egy csajjal, és előtte meg a haveroknak mondtam, hogy majd később visszajövök. Ez felbosszantotta kihívott a mosdóba, és azt mondta, hogyha elmegyek a csajjal soha többé nem áll velem szóba. Mondtam neki, hogy nem megyek ha őszinte lesz. Olyanokat mondott, hogy nem szeretne senki iránt érezni semmit, én meg túl kedves vagyok hozzá, és előtte lányokkal voltam és ezt nem tudja hova tenni. A másik ami meglepett az, hogy fél szerelmes lenni, ezért volt pár kalandja amire nem büszke, és fél hogy emiatt megutálnám.Inkább nem kérdeztem láttam rajta hogy nehéz neki erről beszélnie. Mit tudok tenni, hogy normális kapcsolatunk legyen?
2019. nov. 25. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Beszéld rá őt egy kiadós, őszinte beszélgetésre, ahol elmondnátok egymásnak azokat az elvárásokat, amiket nem biztos, hogy még elmondtatok egymásnak...
2019. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg neki, hogy vagy félredobja a gátlásait és ad neked egy esélyt, vagy ne várja el, hogy ne ismerkedj lányokkal. Csak így nem lehet lekorlátozni senkit.
2019. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerinrem hagyd ezt a srácot, csak szex kell neki. Leress egy másik normálisabbat vagy egy lányt ha tényleg biszex vagy.
2019. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ne hagyd magad zsarolni! Mondd meg neki, hogy neked mik az elvárásaid, s ha nem felel meg neki, dobd...
2019. nov. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Úgy old meg, hogy nem foglalkozol vele. Szexpartnernek igen, de többre nem kellesz neki, fogadd el. Nem csak a heterókban vannak önző kis pötchök akik magukkal foglalkoznak, csak követelni tudnak, hanem a biszexek és melegek között is ugyanúgy.
2019. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
"A melegeknek csak a farok meg a fenék számít " hát jobb esetben nagyon nem csak ezek.. amúgy tényleg egy őszinte beszélgetés lenne a megoldás, ami elől ne meneküljön el. Ha tényleg értelmes akkor belemegy aztán hátha tisztább lesz a kép, hogy akkor most mit is akar pontosan.
2019. nov. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, hogy csak a szexre hajt. A féltékeny viselkedése után nem tudom. Akkor ha nem számítanék neki az sem érdekelné kivel vagyok úgy gondolom.
2019. nov. 26. 09:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, mindenki jobban jár.
2019. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azóta van már valami fejlemény?
2019. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk a kapcsolatunkról. Megbeszéltük, hogy hétvégén mindenképp találkozunk ha hét közben nem tudunk. Mesélt az életéről, sok rossz dolog történt vele, így már érthető a viselkedése.
2019. nov. 28. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!