Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 vagyok, de sohasem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 vagyok, de sohasem volt párkapcsolatom, barátnőm. Egyszerűen nem kell. Miért ítélnek el ezért?

Figyelt kérdés

A kérdés magáért beszél.

Valahányszor szóba kerül ez a téma és elmondom, hogy nem, hogy kapcsolatom, randim sem volt, mindig megfagy a levegő. Látom másokon a döbbenetet, aztán leginkább az undort, megvetést.

Miért? Miért vagyok szörnyszülött azért, mert nem akarok, akartam kapcsolatot?

Oké, értem én, hogy manapság az a sztenderd, hogy mindenki k.úr mindenkivel, folyamatosan csalják egymást az emberek, az állandó szex az elvárás, stb.. De miért olyan hihetetlen az emberek számára, hogy én - velük ellentétben - látom a kapcsolatok valódi tulajdonságait: azt, hogy baromi sok munka és csak probléma.

Nyilván amellett, hogy soha sem érdekelt, ezek is benne vannak a "döntésemben", helyzetemben.

De miért vagyok elítélve ezért?

30 F


2019. nov. 26. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Mert az emberek nagy része keresi a drámákat, hogy azon rágódhasson és ezáltal megerősítse magában, hogy az ő élete jobb.
2019. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%

Mert beteg vagy. Mentálisan sérült. Csak ezt nem betegségként fogadják el, hanem mint valami választott rosszat. Mintha alkoholista vagy drogos lennél.

Azok az emberek akiknek egyszerűen megy az ismerkedés , nem tudják felfogni hogy milyen ha valakinek nem megy.

2019. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Mert az emberek szeretik másokon köszörülni a nyelvüket, ujjal mutogatni (a háta mögött) arra, aki bármiben is eltér azt gondolván ettől ők mennyivel különbek lesznek.

Ez van, a te dolgod. Mindazonáltal... ha szerinted egy párkapcsolat csak "baromi sok munka és csak probléma" akkor azt mondom tényleg ne is keress magadnak párkapcsolatot, már megbocsáss de akkor kíméld meg a női nemet magadtól.

2019. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagy szörnyszülött, de azért valljuk be h elég furcsa h 30éves férfi létedre nem kívánod a nőkkel való kapcsolatot.

Nincs olyan ember, aki ezt ne tartaná furcsának, és ne keresne azonnal rá vmi nyomos indokot stb.

L

2019. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#2 miért vagyok emiatt beteg?


#3 légy szíves indokold meg, miért NEM problémák sorozata rengeteg minka egy párkapcsolat!


#4 nyilván élvezem a nők a társaságát, de ha ez "rám jön", elmegyek egy prostihoz és kész. Nem csak szex miatt, sokszor pl. beszélgetés miatt (van, akivel szerencsére ilyen jó ismerrtségbe kerültem, annyit látogattam:D).

2019. nov. 27. 00:34
 6/19 anonim ***** válasza:
Ne törődjél azzal, hogy más idegen emberek mit gondolnak, vagy nem gondolnak rólad. Nem tilos nőtlenkènt élned az életedet, ne mond el idegeneknek a magànügyeidet. 30 évesen legyél annyira érett és bölcs, hogy nem foglalkozol vele, hogy mit gondolnak idegen emberek rólad. Gyurcsánynak kiabáltak anno pl. Hogy takarodjon, az meg fel sem vette, csak röhögött. Orbánnak is kiabálnak ezt azt, az meg nem törődik vele. Legyél férfi már az vagy, nem fiú.
2019. nov. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Én is 30 vagyok, nekem sincs már vagy 10 éve senkim, előtte is csak nagyon rövid kapcsolataim voltak (1-2 hónap). Én sosem éreztem, hogy ezért furán néznének rám, max a szokásos kérdés: nem szar egyedül? Válaszom: de. Kérdés: és miért nem keresel valakit? Válaszom: keresek:D És kb ennyi szokott lenni ez a téma xD

Mellesleg az én környezetemben lévő kapcsolatokat is fantasztikusak: folytonos viták, minden bulit, közös programot képesek elrontani (nem csak 1 pár, hanem az összes közül bármelyik) és olyan szintű féltékenység, hogy soha sehova nem mennek külön a munkát leszámítva (az egyik pár még együtt is dolgozik). Nagyon durván szar kapcsolatok vannak az ismerősi körömben. Gondolom ez nem jellemző mindenkire, de én is ezt látom. Sok nyűg a semmiért. Ráadásul több srác is mesélte, hogy a szexuális életük is nulla. Na akkor vegyük sorba: nulla magánélet, nulla önállóság, nulla szex és nulla jókedv. Kérdem én: akkor miért vagytok együtt még? Válasz: hat mert szeretjük egymást. Mit szeretsz a másikban, az előbb felsoroltak után? Nekem ez már magas. Jobb is nekem egyedül :D

2019. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban. Mi már vagyunk elég rutinos, öreg rókák ahhoz, hogy pontosan tudjuk mennyire rossz is lehet egy kapcsolat. Már nen vagyunk fiatalok, akik sokszor rózsaszínben, naíva látják a kapcsolatokat. Aztán becsúszik 1-2 gyerek, közben meg rájönnek, hogy ki nem állhatják egymást, és a gyerek issza meg a levét. Fiatalon mi is ilyenek voltunk. Szerencsére nincs gyerek ha ma már egyszer egyedül vagyunk. Most ha nem szeretjük egymást, akkor minek legyünk együtt? Vannak jó kapcsolatok is, de egyre ritkább a mai világban. Enny idősen már nagyon nem szívesen adnàm fel az agglegény életemet.
2019. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Azért furcsa, hogy prostizás kapcsán szívesen beszélgetsz és szexelsz nőkkel, de ha nem prosti, akkor meg nem jó. Vannak nem tartós kaocsolatok is a világban. Szóval valamit itt szerintem csúsztatsz magad előtt.


de ettől függetlenül az rosszabb, ha a választott életed miatt bántanak.

2019. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
A szex, mint társalgási téma általában izgatja az embereket és érdekes módon az emberi természet olyan, hogy szeret kiközösíteni egyeseket, feszültséget gerjeszteni. Nehezen értjük meg a másik embert, ha meg számunkra érthetetlen (ugyanakkor minket egyáltalán nem érintő életviteli megnyilvánulásai vannak, akkor meg elítéljük. De fogjuk fel humorosan az ellenkező oldalról: irigyelnek, mert aszexuális vagy, azaz számodra nem okoz a szexualitás megélése belső feszültséget, folyamatos kiélési kényszert, emiatt nyugodtabb az életed és azt az energiát, amit mások a szexuális kiélésre stb. fordítanak, azt te ennél sokkal hasznosabbra fordíthatod.
2019. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!