Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A normális kisfarkú srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális kisfarkú srácok mind passzívak?

Figyelt kérdés
15cm és alatta értem.

2019. dec. 7. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed.Ismerek kis srácot akinek csak 13cm.

Állandoan dugna.Uni aktív a srác.Szoktam partnert szerezni neki.

2019. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is mind nyilván, de a többség szerintem igen. Modjuk ez engem aktívként pont nem zavar, sőt, inkább tetszik és izgatónak tartom. :)
2019. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind. Voltam már aktív kisfarkú sráccal, akinek kb.14 cm hosszú lehetett és elég vékony is volt. Mivel jól tudott vele bánni és gyönyörű testű, aranyos fiú volt egyik legemlékezetesebb nyaralásom volt vele. :)
2020. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
13, 14 meg 15 cm mióta számít kicsinek? Ez az átlagos méret elvileg. Természetes, hogy vannak köztük aktívak és passzívak is. A 10 cm az mondjuk valóban kicsi. Na, ott már elhiszem, hogy akinek ekkora, az nagyobb eséllyel lesz passzív.
2020. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
enyém 13 aktiv vagyok de nem szoktak panaszkodin
2020. jan. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!