Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is nagyon vonzónak találját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is nagyon vonzónak találjátok sportos srácokon ha atlétatrikót hordanak? Szerintetek milyen testalkaton a legvonzóbb?

Figyelt kérdés
Jó időben nagyon sok fiún látni atlétatrikót és alig tudok nem rájuk nézni,annyira bejön ez a viselet.Úgy kiemeli a testalkatot,hogy szerintem nagyon jól áll az ízlésesen izmos (nem a szétgyúrt) fiúkon.

2019. dec. 14. 17:59
 1/4 subrette ***** válasza:
89%
Nekem is tetszik. A páromnak tucatnyi van különböző színekben és fazonban. Legjobban szeretem azt a fazon, ami a két lapocka között csak keskeny csík és a kidolgozott váll és lapocka jól kijön benne.
2019. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszenek az atlétatrikós fiúk!
2019. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.: Erre a típusúra gondolsz? Vagy kivágottabbra?



[link]


Nekem többféle típusú is tetszik.

2019. dec. 15. 19:53
 4/4 subrette ***** válasza:
100%
A fazon jó, de feszülősebbet jobban szeretem, ami hangsúlyozza a testalkatot. Lapockánál lehet kivágottabb.
2019. dec. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!