Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon magányos vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányos vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sajnos egyrészt nincs semmi önbizalmam nyitni senki felé, másrészt egy kudarc után nem merek bízni az emberekben. Viszont nagyon szeretnék már magam mellé egy társat akivel kölcsönössen tudnánk egymást szeretni. Persze nagyon vágyom a szexuális életre is, de leginkább a romantika hiányzik, az egész érzés úgy ahogy van. Mit tudnék azért tenni hogy valahogy más legyen az egész.

Válaszokat Köszönöm.

23/F



2019. dec. 17. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük azzal, hogy miért nincs önbizalmad? Először ezen kell változtatni.
2019. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy mozdulj ki a négy fal közül. Ne várd azt, hogy a nagy szerelem egyszercsak becsenget magától az ajtón hogy ott laksz-e.

Ha meleg vagy akkor menj meleg szórakozóhelyekre (pl. Alterego), onnan nem néznek ki, iszogass, beszélgess, táncolgass, érezd jól magad.

2019. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Kudarcot mindenki átél, aki ismerkedik, vagy kapcsolatban él, vagy élt.

Ez vele jár az élettel, sajnos. De túl kell lépni rajta,mert ha búsulsz, vagy bizalmatlan vagy, azzal magadnak ártasz csak.

Hidd el, sok romantikára, gyengédségre vágyó ember van, aki pont úgy vár valakire, mint Te. De talán nem búsul,hanem tudja, hogy eljön és ennek örul előre.

Két éve hagyott el akit eddig a legjobban szerettem, azt hittem nem élem túl. Itt vagyok, sok jó történt velem, de ezért tettem is.És tudom, hogy már útban van felém a párom, aki majd hű lesz és romantikus.:)


Fel a fejjel és Boldog Karácsonyt, legkésőbb az Újév pedig hozza el Neked a szerelmet !

2019. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj.ha rádírnak válaszolj.
2019. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kedves első! Azért nincs öbizalmam mert már megpróbáltam néhány társkereső appot.. és nem hogy csak én nem feleltem meg nekik hanem szinte senki...
2019. dec. 17. 18:13
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2019. dec. 17. 18:13
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kár. hogy nem a Te korosztályod vagyok... :-(
2019. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanez van velem, csak nekem van onbizalmam :) 17/passziv vagyok :D
2019. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Abból amiket írtál, a legnagyobb problémád a kifogások keresése, bele estem ebbe a hibába én is már párszor. Csinálj valamit, keress egy hobbit, vagy a klisé szöveg sportolj valamit.
2019. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

Csak 23 vagy.Ne akard rögtön a szerelmet.Azt nem lehet erőltetni.Majd eljön magától.Van aki még ídős korban sem találta meg az igazit.Ne légy türelmetlen!Éld addig is

az életed.Ne sajnáld magad!!Szexelj! Mert csak úgy

taláhatsz valakit.Mert ha az nem jó valakaivel,az

nem lehet az igazi.

2019. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!