Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Ti hogyan coming...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Ti hogyan coming outoltatok a családotoknak?

Figyelt kérdés
Hogyan fogadta a család? Jöhetnek pozitív és kevésbé pozitív példák is.

2019. dec. 21. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
99%

Én még nem tettem meg (amúgy bi vagyok), de pár éve, az akkori "pasim" megtette abból az okból, hogy az anyjának feltűnt, hogy túl sokat vagyunk együtt.

Ráadásul a jelenlétemben. Hirtelen, csak úgy, az étkezőben, egy kávé mellett, mikor a srác anyja révén feljött a "mikorszerzelmárbarátnőt" téma. (anyuka abban a hitben élt, hogy a közös hobbi [igen, az is volt] miatt járunk össze).

Erre ő kibökte, hogy neki nem lesz barátnője sose. Mert pillanatnyilag én vagyok a partnere. (Én akkor 35, ő 25).

Anyuka kezében megállt a csésze, gondolkodott egy kicsit, és kibökte:

"Ha ez nektek jó, én nem bánom".

Amíg együtt voltunk, voltaképp második fiaként kedvelt. Azt is tudta, hogy én a lányokat is szeretem. (a srác is tudta, és elfogadta).

Szóval, jól elvoltunk, és "el lettem fogadva". A kapcsolat más dolgok miatt ért véget, nem haraggal váltunk el, sőt...

2019. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Anya

Nem Nórim van, hanem Norbim.

És ugyan ez a haveroknak

Kellet egy kis idő nekik míg újra indították a gépet.

Volt aki nehezen fogadta volt aki nem.

A lényeg hogy saját magunk fogadjuk el.

2019. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én bár nem mondtam még el mindenkinek, de anyum meg a tesóm például tudják. Akkoriban épp megismertem egy srácot, randizgattunk. Egyszer egy nyári délutanon kávéztunk a városban és elmondtam nekik, hogy elkezdtem ismerkedni, van egy ember, akit megismertem, akivel most alakul valami, viszont ő egy fiú.

Volt egy kis hatás szünet, de teljesen elfogadóak és (hál' istennek) semmi gond nincs belőle, anyukámnak kellett egy kis idő, amíg ezt feldolgozza éa elfogadja.

Szóval nekem eddig pozitívak a tapasztalataim. Akik tényleg szeretnek, azok szeretni fognak azért is, mert a saját nemed iránt érzel vonzalmat. Semmi rossz nincsen ebben :)

2020. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!