Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogy jöttetek rá hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy jöttetek rá hogy leszbikusok vagytok? Hány évesek voltatok? Hogy mondtátok el barátaitoknak és a családotoknak? Hogy fogadták?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyan nem leszbikus vagyok(pánszex), de leszbikus kapcsolatban élek. Én erre már elég hamar rájöttem, hogy nem érdekel annyira hogy a másik milyen nemű, de sokáig csak férfiakkal voltam együtt, mert azok a nők akikbe beleszerettem nem viszonozták. 2 éve élek kapcsolatban egy nővel, így addig nem nagyon éreztem lényegességét, hogy bárki tudjon róla, viszont mikor összejöttem a párommal úgy éreztem nem tudnám sokáig takargatni a dolgot és nem is akartam. A barátaim többsége nagyon jól fogadta a dolgot. Egy barátnőm volt aki elfordult tőlem emiatt, de ő eleve nagyon vallásos és konzervatív felfogású szóval számítottam rá. A többiek meg örültek neki, ismerték előtte is már a páromat mert barátságból alakult ki a dolog, szerették is őt, úgyhogy teljesen elfogadták, örültek nekünk. A szüleimnek még nem mondtam el, pedig tudom, hogy valószínűleg nem lenne gondjuk vele, legalábbis nem csapnának balhét miatta, ha nem tetszene nekik a dolog inkább hallgatnának róla, sosem szóltak bele az életembe. Egyébként ők is ismerik a páromat, kedvelik is nagyon, csak nem tudják,hogy együtt vagyunk, azt hiszik csak egy sima barátnőm.
2019. máj. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

15 évesen vallottam be magamnak


Csak barátok tudják

2019. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
14 évesen kezdtem rájönni, akkor 2 barátnőmnek mondtam el és anyukámnak. Amikor lett barátnőm senki előtt nem titkoltam, de nem is kürtöltem világgá. A családomból a nagyon homofóbok nem akarnak azóta látni, a többiek (pl.: anyum, nevelőapám, húgom) jól fogadták. Barátnőim nagyon támogatóak, bár ők hamarabb is tudták, hogy én nem a szőke hercegre, hanem a szőke hercegnőre várok. 😁
2019. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Anyukám szerint az ovitól kezdve azt mondtam, hogy a lányokat szeretem és hogy ha majd nagy leszek feleségem lesz..


Ez 20 év alatt sem változott.


Nem tudom elképzelni, hogy egy 4 éves kislány ilyet mondjon.. De váltig állítják a szüleim, még a nagymamám is! Azóta nyugdíjba vonult ovonéni is >.<


Én is incselkedtem a kis csoporttársaimmal, kergettem a fiúkkal együtt a lányokat, nagyon rossz gyerek voltam, mindig büntetésben voltam. Persze mindig volt kis "szerelmem" is. Aki mindig lány volt.


Akkor még nem rohantak a szülőkhöz a pedagógusok, hogy zakkant a gyerek, kéretik pszichológushoz vinni.. Legyintettek, sok hülyeséget összebeszélnek a gyerekek, ennyi volt.


Ezzel együtt nőttem fel, mint azzal, hogy pl barna a hajam.

16 évesen volt egy kis megingás, mikor a barátaimra akartam hasonlítani és fiúkkal ismerkedtem, hogy ne lógjak ki a sorból.. De a barátkozásnál többre nem jutottunk.


Család ugyanúgy fogadta, mint a nővérem pasiját vagy az öcsém csaját. Semmiben nem különböztettek/nek meg a mai napig.

Mikor elkezdtem ezeket mondogatni, hogy tetszik Anett.. meg Janka.. stb biztos el voltak képedve és tanácstalanok voltak a szüleim de sose bántottak nem akartak átnevelni vagy, kiverni a fejemből a hülyeséget!

Nem is emlékeznek már arra az időre. Én sem.

De valahol akkor kezdődhetett.

Rokonok előttem sohasem furcsállták, nem mondtak semmi bántót, max a hátam mögött, de egy negatívum sem ért senkitől, soha.

Anyámékkal beszélték meg, ők meg nem tehettek ellenem semmit,tehát aki akart az megfordult és lelépett. Ha nem tetszett.

De nem nagyon volt ilyen, egyszer egy új szomszéd mondott annyit, érdekes.. Gúnyosan. De ennyi.


Rosszabb volt nekik azt a kínlódást látni, míg egy fiúval próbáltam meg összejönni :D

2019. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
13 éves voltam, és addig is egyre inkább úgy éreztem hogy más vagyok. Ekkor aztán fülig szerelmes lettem egy másik lányba. Így szereztem magam előtt bizonyosságot. Még nem mondtam el senkinek. Van egy lány akivel most nagyon egy hullámhosszon vagyunk, neki sejtetem a dolgot.
2019. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AnonymusCQ ***** válasza:
100%
Én például 14 voltam és egy nyár alatt jöttem rá, vagyis vallottam be magamnak, amikor egy barátom coming outolt nekem. Azóta én is emondtam néhány barátomnak, akikben megbízom, de előtte sokat beszélgettem velük és leszűrtem, hogy eitélik-e, végűl pedig már nem is volt olyan nagy dolog nekik elmodani. Viszont a családom a mai napig nem tud róla, mert rendkívűl elítélik mindezt, ráadásul nem is látom szükségesnek, hogy tudják. Amit fontosnak tartok az viszont az, hogy nem kell elkapkodni. Nekem egy évembe telt amíg magamban mindent elrendeztem, és felépítettem egy új világot magamban és csak ezután mondtam el bárkinek is, mikor már mindenben biztos voltam.
2019. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!