Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A fiatal meleg fiúk miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal meleg fiúk miért keresnek gyakran 50-60 éves férfiakat szexre?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az önbizalmuk.
2019. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, de rám is néha rám jön, holott nők közül is sokszor az első osztályúak nyomulnak rám.

Talán részemről az, hogy szeretnék tapasztaltabb partnert, örömet okozni idősebb korosztálynak is, ám ez elméleti síkon van még nálam.

Nem voltam pasival és talán nem is menne ezzel a korosztállyal, de ki tudja.

2019. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert tanulni szeretnének.
2019. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Nekem eddig ezt mondta az a két fiatal srác, akiknek első voltam, és nem csak egy - egy alkalom volt...:

érzéki és gyengéd, turelmes és figyelmes vagy, amit a fiataloktól nem biztos, hogy megkapnánk, mert kapkodnak és még nincs - nem is lehet -, akkora szexuális kulturájuk.


Mikor 19 éves voltam, nekem is egy 43 éves volt az első, pedig passzív volt,de sokat köszönhettem neki, később sosem voltam ilyen jellegű gondjaim :)


50 F/a

2019. dec. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

A tapasztalat szerzés.Tudjuk mitől jó egy szex.Nem

kapkodunk.Imádom oktatni őket.

2019. dec. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem párszor sikerült fiatalt "rávennem", azt hiszem, nem bánták meg... Szívesen ismételnék...
2019. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom.Számomra az 50-60 plusszos passzívak valamiért vonzóak.
2019. dec. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Meleg22 ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, h egy idősebb nyílván tapasztaltabb, de nyitottabb is, kész ugrani hogy megkapjon, míg egy másik fiatal sokszor csak kifogásokat keres h neki most miért nem jó stb.. (én nudista körökben sokszor vagyok 35+-os emberekkel társaságban egészen 60 éves korúakig, míg a korosztályom egy sima balatoni randira sem jönne el..:D

(és eléggé sportos szálkás vagyok, szal nem ez a gond..:D)

2019. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ,ez a világ wége. Mintha 18 évesen 80 éves nőt kerestem volna. van az a pénz....
2019. dec. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!