Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » PASSZÍV melegek! Ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASSZÍV melegek! Ti hogyan készültök fel az első alkalomra?

Figyelt kérdés
Nemsokára fog alakulni valami nekem... És mivel ez lesz az első mindenféle szemszögből és passzív vagyok szeretném tudni hogy hogyan készültök fel rá? Ha van valami külső készülődés vagy valami arról szeretnék érdeklődni... Ha kínos a válaszod írd nyugodtan privát üzenetben. Köszönöm a válaszokat! Boldog Új évet mindenkinek😉😉

2019. dec. 28. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

gumikesztyű

köpeny vagy kötény

védőszemüveg

kötél

szigetelőszalag

szemeteszsák

csontfűrész

hentes kés

kisebb téglák, kövek nehezéknek

a csomagtartóban mindig legyen elég hely

ezekkel mindenképpen készülök

boldog új évet!!

2019. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Egy csomag keserűsó.
2019. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nekem sem volt meg semmi, de mindenhol azt olvastam, hogy beontes kell elotte, kell ugye gumi es esetleg meg sikosito.
2019. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nekem sem volt meg semmi, de mindenhol azt olvastam, hogy beontes kell elotte, kell ugye gumi es esetleg meg sikosito. Meg persze higenia.
2019. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3-4 vagyok, elnezest, a wifi itt nem epp a legjobb.
2019. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző nap könnyű étel, ( tejbegríz, laktóz-glutén érzékenyeknek valami más) ha több menetet ia akarsz akkor aktus előtt 2 órával beöntés, majd előtte amennyire lehet (így tuti üres leszel, és nem lesz ,,baleset'') sikosító valamint beöntés után behatolásig plug legyen benned, így addigra kellően ellazul az ánuszod. Gumi mivel nem fog kidörzsölődni úgy, de ha sok a sikosító, babaolaj, akár nélküle is, ha megbízható a partnered. Privátba válaszolok, ha valami még kérdéses neked.
2019. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!