Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok ha felizgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok ha felizgat a férfi talp?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen.ha a nők is bejönnek akkor biszex.
2019. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%

Ez a kérdés nem rólad szól. Ez a kérdés egy nagyobb problémát feszeget: Azt, hogy a farokfétisesek lenyúlták maguknak a homoszexualitás fogalmát, és az összes más férfi testrész iránti vágyat a homoszexualitáson kívülre helyeztek mint "aberrált fétis"-t.


Persze, egy olyan világban élünk, ahol senki se kapálózik érte, hogy meleg akarok lenni... inkább örömmel nyugtázza, ha rámondják, hogy nem, nem vagy az. Ettől függetlenül ugyanolyan jogon lehetnél te is meleg, mint a többi dugóbajnok. Definíció kérdése.

2019. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon felizgat de én meleg vagyok amúgy :)
2019. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!