Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet az, hogy egyetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy egyetlen meleg ismerősöm sincs?

Figyelt kérdés
Igaz hogy egy vidéki városban élek, de azt hinné az ember, hogy ma már egyre több meleg van mindenhol az országban. Én 22 év alatt egyel sem találkoztam, sőt nem is tudom senkiről hogy az lenne. Ez nem fura?
2020. jan. 2. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalják fel... Vannak jó barátaid? Mert ha igen, azokkal sok mindent meg lehet megbeszélni! Bizalom esetén könnyebb megnyílni... :-)
2020. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
megbeszélni helyett beszélni... Bocs!
2020. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
biztos van csak nem tudsz róla
2020. jan. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fura, hanem jellemző. Az a réteg, aki fel meri vállalni, az általában azért olyan bátor, hogy már rég elhúzott minimum Pestre, de inkább másik kontinensre...


(Mondjuk, itt könnyen beszerezhetsz párat legalább levelezőtársnak.)

2020. jan. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nincs egyre több meleg. Ugyan annyi van mint régen. Csak nagyvárosban könnyebben vállalja fel az ember az ilyesmit. Kisvársban meg éli az életét ahogy tudja és nem veri nagy dobra a hálószobájában történteket (mert hát egyébként sem tartozik senkire).

Ha ismersz legalább 20 embert akkor statisztikailag biztosan ismersz egy homoszexuálist is.

2020. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Nincs több meleg, csak egyre többen hangoztassák hogy azok.


S vagy azért nem ismersz, mert a te környékeden nincsenek, vagy mert az ott lévők nem hangoztassák, hogy melegek.


Meleg ismerősöm nekem sincs. S a környéken leszbiről is csak 2-ről tudok. (Az egyik akkor volt 12.-es, mikor én 9.-es, a másik sokkal idősebb)

2020. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 -remete- ***** válasza:
72%
Valoszinű dobozban élsz. Nem jársz társasagba. Veleményemszerint 5 1 az aranyánya bi vagy.homo beállitotságnak. Max nem vállalják fel. Mwrt amugy sincs semmi köze hozzá másnak.
2020. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ismerősöm van pedig és senkiről nem tudom hogy meleg lenne. Pont azért tettem fel a kérdést mert itt a gyakorin meg tele van...
2020. jan. 4. 01:21
 9/9 -remete- ***** válasza:
100%
Nem lehet felismerni hidd el nekem. A legnagyobb homo ellenesek valszeg homik. Pont azért hogy rejtőzködnek a társadalmi megitéles miatt pedig tényleg nem élünk a középkorban de sokunknak a munkahelye se tolerálná. Szal legyél nyugodt van sokan vannak.
2020. jan. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!